Про те, що в App Store посилилася політика модерації стало відомо від розробників додатка SeaNav. Остання версія їх витвору не була схвалена в App Store через наявність в описі і мета-даних згадок про Pebble SmartWatch. Про це один з розробників написав на офіційному форумі компанії Pebble.

У записі на форумі Pebble розробник програми SeaNav виклав повний текст листа, надісланого модераторами Apple після відправки на перевірку нової версії програми:

    «Ми помітили, що ваш додаток або його мета-дані містять інформацію про іншу платформу. Публікація планів про майбутню сумісність з іншими платформами або посилання на них неприйнятні для App Store. Саме ваш додаток і опис додатки містять згадки про підтримку Pebble SmartWatch.»

Далі розробників просять прибрати всю інформацію, маркетингові матеріали, скріншоти і будь-які інші згадки чужих брендів.

Швидше за все, спираючись на текст листа, заборона Apple тепер поширюється на згадування, скріншоти і подібну інформацію про інші бренди. Тобто, підтримка годинників іншої компанії може бути вбудована в ваш продукт, але описувати і демонструвати цю опцію в App Store не можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Київстар підключив Бердянськ до 3G

Телеком-оператор працював над розширенням своєї «курортної мережі» ціле літо, а також запустив спеціальний пакет для безлімітного перегляду відео на відпочинку. Однак в списку підключених міст до сих пір не вистачало одного з головних курортних місць країни – Бердянська. Сьогодні оператор відзвітував про те, що і там заробив швидкісний мобільний інтернет. Крім того, в Запорізькій області […]

Решебник по алгебре PhotoMath, умещающийся в кармане

Каждый из нас помнит строгую математичку, с появлением которой в классе, все сразу же замолкали и выпрямляли спины. Но самым страшным было не ее появление, а то что она говорила потом. А говорила она примерно следующее: «Сейчас вам предстоит решить систему уравнения, принимая во внимание…» А так как с математикой в школе далеко не у […]

Xiaomi Mi6 буде випущений відразу в шести модифікаціях

У найближчі місяці очікується презентація нового флагманського смартфону від компанії Xiaomi. За даними від різних джерел, апарат буде випущений відразу в трьох версіях: з 4 ГБ ОЗУ і процесором MediaTek Helio X30, з 4 ГБ ОЗУ і Snapdragon 835, а також ще одна модифікація на Snapdragon 835, але з 6 ГБ ОЗУ і зігнутим з […]