Sphero – маловідома компанія-розробник роботів з дистанційним керуванням створила кулястого дроїда ВВ-8 для нового фільму Disney «Зоряні війни: пробудження сили».

Sphero відома «прохаваним» дітям-любителям гаджетів і класних іграшок. У 2012 і 2013 рр. компанія випустила феєричну «розумну кулю» Sphero з дистанційним управлінням і підтримкою iOS-пристроїв. Подивіться на цю пишність у справі:

У 2014 році корпорація Disney прийняла Sphero в свою програму підтримки стартапів. CEO компанії Боб Айгер (до речі, великий друг Стіва Джобса) наполіг на цьому особисто – бізнесмена вразив потенціал «розумної кулі». У підсумку інженерам Sphero навіть запропонували займатися створенням героїв з всесвіту Star Wars (нагадаємо, в 2012 році Disney викупила компанію-творця «Зоряних війн» за $ 4,05 млрд і тепер володіє всіма правами на франшизу).

Перший результат роботи над замовленням Disney побачили відвідувачі евента Star Wars Selebration, що пройшов 16 квітня в Анахаймі (Каліфорнія, США). Прямо під час презентації на сцену … викотився робот ВВ-8!

Видання Time зазначає, що Sphero не тільки зробили «живого» ВВ-8, а й готують аналогічну іграшку для продажів. Її вже бачили на сайті Fat Brain Toys, але сторінку з описом швидко видалили.

Іграшка напевно буде недешевою (куля Sphero 2.0 продається за $ 130), та й з'явиться не раніше 18 грудня, коли фільм «Зоряні війни: пробудження сили» вийде у світовий прокат. А раз потрібно так довго чекати, чому б не зібрати сферичного чудо-робота своїми руками? Дизайнер Крістіан Поульсен вже зробив це!

Для свого ВВ-8 він узяв кулю Sphero 1.0, розкрив його, вставив всередину один неодимовий магніт, а інший – в зроблену своїми руками з поліуретану «голову» дроїда. Чи складно повторити це в домашніх умовах? Крістіан зазначає, що нічого надприродного в процесі немає, все можна зробити за один день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Mail.ru запустил своё «облако»

   Mail.ru Group официально заявила, что в режиме бета-темстирования был запущен сервис ‘Облако Mail.ru’. Все пользователи нового сервиса совершенно бесплатно получают виртуальное дисковое пространство объемом до 100 Гб, которое может расходоваться для хранения музыки, фото, видео и других файлов. Сервис доспутен для использования как со стационарных компьютеров, так и мобильных устройств на базе Android и […]

Apple Watch навчаться розуміти ваші руки

Зараз для взаємодії з Apple Watch доводиться або натискати на екран, або крутити «цифрову коронку», або просто повертати їх дисплеєм до себе. Але дуже часто обидві руки бувають зайняті і скасувати дзвінок або збільшити гучність вже не виходить – необхідно задіяти другу руку. Схоже, Apple вже щосили працює над вирішенням цієї проблеми. Судячи з нового патенту […]

Китайський міл’ярдер Ханга приємно обрадував своїх однокласників напередодні Нового Року

Новорічні подарунки отримали своїх власників трохи раніше ніж потрібно. Міл’ярдер з Китаю, пан Ханга, вирішив подарувати на згадку про дружбу своїм однокласникам по смартфону iPhone 6s. Зробив бізнесмен це не зустрічі випускників. Чоловік приніс 39 коробок з гаджетами вартістю 5288 юаня кожен. «Візьміть на пам'ять як сувенір», – заявив він. На задній панелі пристроїв була […]