Sphero – маловідома компанія-розробник роботів з дистанційним керуванням створила кулястого дроїда ВВ-8 для нового фільму Disney «Зоряні війни: пробудження сили».

Sphero відома «прохаваним» дітям-любителям гаджетів і класних іграшок. У 2012 і 2013 рр. компанія випустила феєричну «розумну кулю» Sphero з дистанційним управлінням і підтримкою iOS-пристроїв. Подивіться на цю пишність у справі:

У 2014 році корпорація Disney прийняла Sphero в свою програму підтримки стартапів. CEO компанії Боб Айгер (до речі, великий друг Стіва Джобса) наполіг на цьому особисто – бізнесмена вразив потенціал «розумної кулі». У підсумку інженерам Sphero навіть запропонували займатися створенням героїв з всесвіту Star Wars (нагадаємо, в 2012 році Disney викупила компанію-творця «Зоряних війн» за $ 4,05 млрд і тепер володіє всіма правами на франшизу).

Перший результат роботи над замовленням Disney побачили відвідувачі евента Star Wars Selebration, що пройшов 16 квітня в Анахаймі (Каліфорнія, США). Прямо під час презентації на сцену … викотився робот ВВ-8!

Видання Time зазначає, що Sphero не тільки зробили «живого» ВВ-8, а й готують аналогічну іграшку для продажів. Її вже бачили на сайті Fat Brain Toys, але сторінку з описом швидко видалили.

Іграшка напевно буде недешевою (куля Sphero 2.0 продається за $ 130), та й з'явиться не раніше 18 грудня, коли фільм «Зоряні війни: пробудження сили» вийде у світовий прокат. А раз потрібно так довго чекати, чому б не зібрати сферичного чудо-робота своїми руками? Дизайнер Крістіан Поульсен вже зробив це!

Для свого ВВ-8 він узяв кулю Sphero 1.0, розкрив його, вставив всередину один неодимовий магніт, а інший – в зроблену своїми руками з поліуретану «голову» дроїда. Чи складно повторити це в домашніх умовах? Крістіан зазначає, що нічого надприродного в процесі немає, все можна зробити за один день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

LG і Sony припиняють випуск ТБ з функцією 3D

Кілька років тому виробники телевізорів, моніторів і навіть мобільних телефонів активно розвивали тему 3D. Було навіть оголошено про те, що настала нова епоха тривимірного телебачення. Почалося все, мабуть, раніше виходу «Аватара» на екрани кінотеатрів, але цей фільм тільки все погіршив – все повально захопилися 3D. Висока ціна зовсім не відлякувала покупців, хоча будь-який телевізор з […]

Офіційно: iPhone 6s визнаний найпопулярнішим смартфоном у світі

Рівно за день до презентації Apple аналітична компанія Strategy Analytics опублікувала звіт, в якому відобразила популярність смартфонів по всьому світу. Хто очолив рейтинг, не стане сюрпризом. У другому кварталі 2016 року iPhone 6s був реалізований в кількості 14,2 млн штук. Ще рік тому моделі iPhone 6 вдалося домогтися показника в 26,3 млн. Зараз же покупець […]

Apple взяла в команду эксперта по сну

Компания Apple продолжает принимать в команду экспертов в медицинских областях. В феврале стало известно, что на работу в американскую компанию перешел Рой Рейманн, профессионал в области сна. Точнее, в изучении сна, проблем со сном и того, как их можно решать. Ранее Рейманн работал в подразделении Philips Research известной на весь мир компании Philips. Его основной […]