Тригодинний рейс здійснив в Дюссельдорфі перший в Німеччині потяг, що йде по слідах покемонів. Пасажирами складу стали бажаючі «зловити їх усіх» геймери.

"У Німеччині на піймання покемонів відправили поїзд"

Склад прикрасили в символіку набираючої популярності гри Pokémon Go, а його маршрут проклали по кращих для лову покемонів місцях.

Поїзд навмисно рухався з невеликою швидкістю, щоб дати своїм пасажирам можливість спіймати якомога більше покемонів.

Незвичайний транспорт став втіленням ідеї 27-річної співробітниці місцевої транспортної служби, чиї діти є великими фанатами гри. Сама Мартіна Малаховські просунулася до 10 рівня, тому знає, що потрібно іншим гравцям. Склад вона прикрасила власноруч.

На першу поїздку потяга «Слідами покемонів» були продані всі 90 квитків. Рейс відбувся в цей четвер. Поки що не відомо, чи будуть організуватися подібні рейси в майбутньому.

Не всіх в німецьких містах надихнула нова гра. Як і в багатьох інших місцях, в Дюссельдорфі геймери скупчуються в найбільш популярних місцях, таких як міст Жірардета, створюючи затори на пішохідних стежках і піддаючи ризику своє життя на дорогах. Міській владі одного разу довелося закрити міст для руху автомобілів, щоб дати гравцям можливість спокійно ловити покемонів, не побоюючись за своє життя.

Цікавий сервіс для ловлі покемонів збираються відкрити в Києві. Докладнішу інформацію можна знайти тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Tesla випустила чохли для iPhone

При виробництві деталей салону електромобілів залишається велика кількість невикористаної шкіри та інших запчастин. Як і безліч елітних автовиробників, Tesla витрачає їх на те, щоб робити з них фірмові аксесуари. Така тактика підігріває інтерес до товарів компанії і на додаток до цього виробничі витрати стають трохи нижче. Серію ексклюзивних аксесуарів Tesla почала виготовляти торік. У ній […]

Продав більше – добре відпочив

Apple планує заохочувати працівників магазинів по продажу. До хорошого звикаєш дуже швидко і прогнозоване падіння продажів iPhone, схоже, збентежило Apple. У зв’язку з цим, з сьогоднішнього дня компанія оголосила про впровадження спеціальної програми для співробітників магазинів Apple Store. Головною мотивацією стане відпустку за рахунок компанії в світовій IT-колиски Купертіно, штат Каліфорнія. У всіх продавців офіційних […]

Опублікований знімок iPhone 7 в золотому кольорі

Шпигунськими знімками майбутнього смартфону Apple зараз вже складно кого-небудь здивувати – всілякі витоки потрапляють в мережу із завидною регулярністю. Нова фотографія iPhone 7 на тлі аналогічних їй картинок нічим особливим не виділяється – хіба що смартфон на ній постає в «золотому» кольорі. Все інше ми вже бачили багато разів: і збільшений «глазок» камери, і пластикові […]