"Геймер 9 років качався в онлайн-грі до 999 рівня, щоб потрапити за «секретні двері»"

Ігрові розробники рідко коли встоять перед можливістю трохи потролити гравців. Але одна справа – закладати в гру невинні пасхалки, інша – виставляти перед гравцями неможливий виклик. Таким викликом в одній з найстаріших онлайн-ігор Tibia стали секретні двері – зайти в них може тільки гравець 999 рівня. Минулого тижня з десятків тисяч гравців знайшовся один, який таки отримав «ачівку», витративши на це дев’ять років. Його історію тепер розповідає ряд ігрових видань.

Гра Tibia, розроблена CipSoft, з’явилася ще в 1997 році, але у неї до цих пір віддана армія фанатів. За запевненнями самих розробників, в грі близько 500 000 зареєстрованих акаунтів. У грі є двері, підписані так: «Ви бачите двері, щоб увійти в них, потрібен 999 рівень. Пройдуть тільки гідні». Ці таємничі двері були одним з найстрашніших секретів гри, їх додали в гру в 2005 році і з тих пір жодному гравцю не вдавалося дізнатися, що ж за ними приховано. Версії у користувачів найрізноманітніші, на Reddit, наприклад, припускають, що за дверима – NPC або речі, потрібні для квесту Opticording Sphere Quest (який, до речі, також поки не пройшов жоден гравець).

«Основною мотивацією стало просто бажання подражнити гравців, оскільки творці не вірили, що хтось насправді може досягти такого рівня», – говорить провідний проджект-менеджер Tibia Мартін Егльседер.

Але розробники помилялися. Гравець під ніком Kharsek став частиною спільноти в 2007 році, а через дев’ять років – першим, хто досяг 999 рівня і таки пройшов за двері. Потрібно враховувати, що Tibia – не найпростіша гра, наприклад, після смерті персонаж втрачає безповоротно частину ігрового досвіду.

У Vice підрахували, у що обійшлося б прокачування до 999 рівня. Щоб розкачатися з 19 до 20 рівня, знадобиться 15 400 експи. Найбільше досвіду з одного ворога можна зняти з хайлевельного боса – 35 000 експи. Прокачування з 49 до 50 рівня обійдеться в 112 900 експи. На 50 рівні у гравця вже 1 847 300 очок досвіду, на 100 рівні – понад 15 млн. Для переходу з 998 до 999 рівня знадобиться 49 млн очок досвіду, і, судячи з даних сайту, що відслідковує статистику гравців, тільки чотири людини в світі прокачалися до рівня вище 900. Найближчий до Kharsek гравець відстає від нього на 60 рівнів.

Ком’юніті-менеджер Матіас Байненс стверджує, що навіть з командою саппорту, яка б лікувала і посилювала персонажа, Kharsek міг би заробляти максимум по 5 млн очок досвіду за годину. А при такому темпі для переходу з 998 на 999 рівень на грінд (монотонне знищення монстрів з метою заробити досвід або ресурси) пішло б мінімум 9 годин.

Найцікавіше в цій історії: після того, як гравець пройшов за двері, від нього нічого не чутно. Спільнота будує здогадки і версії, але про те, що розробники сховали за дверима, так поки ніхто і не дізнався.

Ігрове співтовариство пильно стежило за прогресом геймера. Знаходилися навіть ті, хто намагався заважати йому качатися, вбиваючи мобів на локаціях, де він заробляв досвід, щоб зіпсувати геймеру темп прокачування. Або ж нацьковував на хілерів гравця натовпи сильних монстрів, залишаючи його персонаж без лікування. Можливо, мовчання гравця після такого досягнення – це своєрідна помста за образи.

Нагадаємо, раніше ми писали про секретну лабораторію Facebook – зону 404.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Перший шкільний додаток Apple вже в App Store

Додаток Classroom (в російському App Store програма отримала назву «Класс») є одним з нововедень iOS 9.3. Розробники завбачливо не стали додавати його до складу прошивки і поширюють через магазин додатків. Програма покликана підвищити зручність використання iPad в освітньому процесі. Додаток «Класc» дозволяє викладачеві швидко передавати завдання на пристрої учнів і стежити за процесом їх виконання. […]

Компанія Ілона Маска SpaceX з третьої спроби успішно запустила в космос ракету Falcon 9

16 березня ракета-носій Falcon 9 з комерційним телекомунікаційним супутником EchoStar 23 успішно стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді. Таким чином компанія Ілона Маска SpaceX успішно здійснила черговий космічний запуск. Старт був даний о 08.00 по Києву зі стартового майданчика 39А. Falcon 9 вивела на геостаціонарну орбіту супутник, призначений для передачі телевізійного сигналу країнам […]

Ювеліри зібрали золоту Nintendo за $5 000

Культову приставку 80-x зробили дорожчою в 10 разів. Відмінний спосіб вкласти гроші в дорогоцінний метал з'явився у шанувальників раритетних речей з недалекого минулого. Ігрова приставка, яка з 1983-го року почала підкорення геймерів в Японії, до початку 90-х завоювала велику армію прихильників у всьому світі. Багато вітчизняних гравців тієї епохи знайомі з найвідомішим аналогом Nintendo – Dendy. Майстри […]