"Смарт-татуювання для контролю додатків пристроїв"

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і співробітники Microsoft Research представили досить цікаву технологію під назвою DuoSkin. Вона дозволяє виготовляти перекладні татуювання з сусального золота, що проводять струм, і які можна використовувати як пристрій введення.

"DuoSkin"

Ці тимчасові татуювання виготовлені із золотого листа (іноді – зі світлодіодами) і більше схожі на ювелірні вироби, ніж на тимчасові татуювання минулого десятиліття.

"DuoSkin2"

Ви можете спроектувати і виготовити власний візерунок за смаком, так як сам процес вкрай легкий в освоєнні навіть для не фахівця.

"DuoSkin3"

У доповіді, яка буде представлена на майбутньому Міжнародному симпозіумі на тему носимих комп”ютерів (Symposium on Wearable Computers), дослідники виділяють три основні сфери застосування цих татуювань:

  • як пристрій введення для контролю, наприклад, програми смартфону
  • як пристрій виводу, при якому татуювання використовується в якості дисплея
  • як пристрій зв’язку, коли татуювання використовують комунікацію ближнього поля NFC для передачі даних на інші пристрої.

DuoSkin – не перший подібний проект. Рік тому вже була винайдена технологія iSkin, але через громіздкість такі татуювання не залучили особливого інтересу. Так само вже був створений прототип тачпада, який можна закріпити на нігті великого пальця і м’якого тачпада, що розтягується і носиться на передпліччі.

"DuoSkin4"

 

Нагадаємо, що нещодавно було запатентовано цікавий пристрій – бездротову хвильову зарядку до гаджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Оновлення iTunes 12.4.2 стало доступно для завантаження на Mac і Windows

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music. Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music […]

Apple Pay відтепер працює в Канаді

Платіжний сервіс Apple Pay став доступним жителям Канади, починаючи з вчорашнього дня. Про це повідомив тематичний блог iPhoneCanada з посиланням на заяву American Express. За інформацією видання, яке опублікувало текст розсилки American Express, банк дозволив здійснювати платежі в будь-який момент за допомогою смартфона iPhone, смарт-годинників Apple Watch та планшетів iPad. За допомогою технології Apple Pay […]

Apple поступово відмовляється від технології Flash

Вчора стало відомо, що браузер Safari в новій настільній операційній системі macOS Sierra буде за замовчуванням блокувати контент, створений з використанням технології Flash. Таким чином купертінівці хочуть посприяти популяризації HTML 5. Згідно наявних даних, замість контенту на основі Flash браузер буде відображати «заглушку» з кнопкою «Натисніть, щоб використовувати Flash». При натисканні на неї користувачі зможуть вибрати, […]