"Apple працює над створенням гнучкої електронної газети"

На початку вересня минулого року, відразу після презентації iPhone 6s, Apple випустила фінальний реліз мобільної операційної системи iOS 9. Серед десятків нововведень, нова ОС отримала новинний агрегатор Apple News. Компанія націлилася на поступове захоплення новинної сфери, але робити це планує не тільки за допомогою випуску програмних продуктів.

Ще в 2014 році Патентне Бюро США зареєструвало заявку, що описує зовсім новий принцип пристроїв – цифрової газети. Автором патенту виступила Apple і аж до сьогоднішнього дня про цікаву технологію вже встигли забути. В середині травня цього року компанія вирішила нагадати про себе і доповнила раніше зареєстрований патент (#9 332 113) рядом технологічних подробиць.

"патент"

Спочатку гаджет позиціонувався виключно як мобільний телефон. Оновлений технічний опис чітко вказує, що пристрій можна буде легко згорнути в трубочку. Більше того, технологія виготовлення екранів, що використовуються в такій цифровий газеті, дозволяє надавати їй будь-яку форму.

Вся поверхня такого футуристичного пристрою пронизана датчиками, що визначають положення газети і місце вигину. Залежно від цього змінюється і формат відображуваного на екрані контенту.

В арсеналі патентів Apple це не перша, пов’язана з гнучкими дисплеями, заявками. Компанія зацікавлена в розвитку даної технології, але поки всі обіцянки так і залишаються лише красивими начерками і схемами в патентних документах.

В одному з найбільших американських видань, The Washington Post, з’явився незвичайний “працівник” – бот-журналіст. Більш детальну інформацію про це можна знайти на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Carplay ремонтирует автомобиль

В компании Apple решили оказать реальную помощь водителям, внедрив в смартфоны и планшетные компьютеры привлекательную для многих автовладельцев, и тех людей, которые занимаются ремонтом автомобилей, функцию «умная бортовая система» автомобиля. В итоге, в Бюро по регистрации патентов и торговых марок США есть заявка, на изобретение функции, способной выдавать информацию согласно уникального номера транспортного средства. В […]

Замовивши iPhone 7, китаянка отримала iPhone 3G, iPhone 4 і магічну карту

У гонитві за низькими цінами люди не раз залишалися обдуреними. І цього разу справа не обійшлася без злого «жарту» з боку продавців. Китаянка Канель Мімі замовила в Інтернеті новий iPhone 7, але отримала щось інше… Дівчина побачила на eBay оголошення про продаж новенького iPhone 7 в кольорі «рожеве золото» за $500. Безумовно таку вигідну пропозицію не […]

Що Apple робить найкраще?

Намагаючись відповісти на дане питання колективно, прийти до спільної думки навряд чи вдасться. Одні обожнюють улюблений iPhone, без якого не тямлять і дня свого життя, інші визнають тільки комп'ютери Mac, називаючи їх єдиним вірним вибором, треті ж глибоко переконані, що нічого кращого, ніж iPad, їм не знайти. Але що з цього приводу говорить Стів Возняк? […]