"Британці починають віртуально кататися на велосипеді"

Ресурс The Verge повідомляє про те, що в Британії велофанат Аароні П’юзо знайшов спосіб кататися по Великобританії на велосипеді, не покидаючи кімнати свого будинку.

Для цього він встановив на домашній велотренажер гарнітуру віртуальної реальності Samsung Gear VR, звісно, зі смартфоном всередині. Використовуючи дані сервісу Google Street View, він проклав собі маршрут через всю Великобританію – від Лендс-Енду (скелястого мису на південному заході Великобританії) до Джон-о’Гротс (найпівнічнішого села острова). Вийшло 1349 км.

У П’юзо є свій блог Cycle VR, де він розповідає про свій незвичайний експеримент, публікуючи відеозвіти про кожну пройдену сотню кілометрів. Кожен кілометр подоланої Аароном в реальному житті відстані відбивається в віртуальному оточенні, де він може вільно крутити головою і дивитися по сторонах, не побоюючись в’їхати в якийсь об’єкт або іншого учасника дорожнього руху.

Аарон поступово збільшує тривалість заїздів і планує завершити подорож протягом 50 днів.

До створення цієї незвичайної системи Аарон прийшов не відразу. Раніше він роками катався на велотренажері по півгодини в день, і в кінцевому підсумку це заняття почало йому набридати.

«Я довго мріяв про те, що віртуальна реальність зможе зробити [мої тренування] трохи веселішими. І ось, нарешті, з’явилася та сама технологія, яка дозволяє втілити цю мрію в реальність», – розповідає автор експерименту.

За словами П’юзо, єдиною проблемою, яка трохи псує враження від поїздок з Google Street View, є високий ступінь стиснення даних зображення з глибиною. Число використовуваних Google площин занадто мале для якісного відтворення складних сцен. Якщо з будівлями в цілому ніяких проблем не виникає, то з деревами та чагарниками все набагато складніше – часто вони просто змішуються в купу.

Для експерименту П’юзо довелося розробити власний додаток, який він згодом наповнив даними зі Street View і оптимізував під Samsung Galaxy Gear. Це було найскладнішою частиною підготовчих робіт. Потім він просто прикріпив на велосипед пристрій з інтерфейсом Bluetooth, який вимірює число оборотів педалей за хвилину і відправляє дані на Gear VR для пересування по маршруту.

Аарон зазначає, що йому довелося попітніти над додатком, який спочатку часто «підвисав» і видавав різні помилки.

Дізнайтеся цікаву інформацію про створення диво-ручки, що здатна відтворювати 16 млн кольорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вихід навушників AirPods перенесений на невизначений термін

На вересневій презентації Apple представила бездротові навушники AirPods, продаж яких повинен був початися в жовтні. Повинен був, але не почнеться. Представники Apple офіційно повідомили журналістам видання TechCrunch, що в спочатку заплановані терміни навушники в продажу не з’являться. Про причини перенесення початку продажу своїх бездротових навушників Apple говорить так: «Перші відгуки на AirPods були неймовірними. Ми не […]

Apple не хоче постачати запчастини для ремонту iPhone всім бажаючим

На початку цього року влада декількох американських штатів, серед яких були Небраска, Нью-Йорк, Канзас, Міннесота і Массачусетс, анонсувала новий законопроект, який повинен зобов’язати великих виробників постачати комплектуючі незалежним майстерням і простим користувачам. У разі прийняття закону виробники повинні будуть не тільки продавати запчастини та ремкомплекти для ремонту своїх пристроїв всім бажаючим, але і публікувати спеціальні […]

Уразливість Broadpwn становить небезпеку для мільйонів пристроїв на Android і iOS

ІБ-фахівець Ніта Артенштейy виявив небезпечну уразливість в Wi-Fi чіпах Broadcom, які використовуються як в пристроях, що працюють під управлінням Android, так і в пристроях компанії Apple. Баг отримав ідентифікатор CVE-2017-9417 і дозволяє виконати на пристрої довільний код без взаємодії з користувачем. Артенштейн повідомив інженерам Google про уразливість, не привертаючи до проблеми уваги, тому виправлення для […]