"Google Chrome і Firefox прощаються з Flash і переходять на HTML 5"

Вчора Google офіційно заявила про швидке припинення підтримки мультимедійного контенту в форматі Flash в своєму браузері Google Chrome. У середині травня компанія попередила рекламодавців, що від «морально застарілої» технологіївже час відмовлятися і в якості альтернативи вибрала HTML5.

“Сьогодні більше 90% інтернет-сторінок відчувають надмірне навантаження і потребують аналітики. Саме Flash уповільнює процес моніторингу і вже з вересня цього року, версія браузеру Chrome 53 почне блокувати подібний контент.

"HTML5"

HTML5 набагато легший, набагато швидший, і дозволяє максимально ефективно рендерити веб-сторінки. Відразу після запуску ви побачите наскільки краще стали працювати звичні сайти. У грудні ж, після релізу Chrome 55, ми плануємо тотальне відключення Flash і повний перехід на HTML5 на сайтах, які його підтримують.”

Говорячи про сайти, Google має на увазі: ok.ru, vk.com, mail.ru, yandex.ru, live.ru, yahoo.com, youtube.com, facebook.com, amazon.com.

Одночасно з Chrome приступить до примусового блокування і конкуруючий продукт – браузер Mozilla Firefox. За словами представників компанії, відмова від Flash дозволить скоротити зависання і баги в роботі браузеру на 10%.

Нещодавно стало відомо, що доступ до торрентів можуть заборонитит на рівні ОС. Читайте детальніше на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Instagram дозволив створювати повноцінні блоги, що самовидаляються через добу

У Instagram вчора з’явився новий розділ Instagram Stories, який складається з окремих від основної стрічки особистих блогів з фотографіями і відео. Вони будуть автоматично видалятися через добу, повідомляє TJ. У компанії пояснили такий крок тим, що з роками у користувачів (в тому числі брендів) сервісу виробилися “певні самообмеження”: щоб максимізувати кількість переглядів і лайків, користувачі публікують […]

Hitman Sniper – відмінний тематичний шутер для смартфонів iPhone та планшетів iPad

Не так давно відома студія Square Enix намагалась реалізувати історію Агента 47 на мобільних платформах у вигляді рольової стратегії Hitman GO, що виконана в стилі настільної гри. Однак, прихильникам серії треба було щось більш динамічне зі стрільбою та елементами стелс-екшена. Звичайно ж, розробники не могли проігнорувати бажання своїх прихильників та випустили чудову гру Hitman Sniper. […]

Американець виграв кросівки Nike Air MAG, що шнуруються самі

А тепер боїться їх носити. Пам’ятайте кросівки на автошнурівці з фільму «Назад в майбутнє», які місяць тому Nike виставила на аукціоні? Так ось у них з’явився перший володар. Переможець на ім’я Кріс витратив на них всього-лише $50. Чоловік заявляє, що взяв участь в розіграші абсолютно випадково, просто пожертвувавши гроші благодійному фонду імені Майкла Джея Фокса, […]