На конференції DEF CON дослідники представили новий вид хакерської атаки на персональний комп’ютер за допомогою злому монітора Dell. Про це повідомляє Computerworld.

"Хакери навчилися змінювати зображення на моніторі ПК"

Під час презентації дослідники Анг Кью і Джатін Катар з компанії Red Balloon Security продемонстрували процес злому, підмінивши зображення на моніторі. Наприклад, перенастроївши і змінивши деякі пікселі, вони візуально змінили баланс користувача PayPal з нуля до мільйона доларів.

Фахівці вивчили принцип формування зображення на моніторі і використовували метод реверсивного проектування. За словами Кью і Катарьіна, на дослідження у них пішло більше двох років напруженої роботи.

Вони також пояснили, що теоретично можна зламати будь-який монітор, включаючи Samsung, Acer і Hewlett Packard. Проблема криється в прошивці або в програмному забезпеченні, вбудованому всередині.

«Метод, за допомогою якого виробники оновлюють прошивку монітора, занадто відкритий, він небезпечний», – пояснив Кью, який також є генеральним директором Red Balloon Security.

У компанії розповіли, що даний вид атаки хакери можуть використовувати для розміщення повідомлень, що не «вбираються»  з метою вимагання або, за допомогою пікселів, зчитувати інформацію з екрану і навіть влаштувати стеження за певним користувачем.

Дослідники заявили, що зробили свою презентацію для того, щоб підвищити обізнаність про небезпеку серед користувачів. «Чи важливо стежити за безпекою? Думаю, що так », – резюмував Кью.

Дізнавайтеся більше про безпеку ваших гаджетів тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як включити Bluetooth на Mac без клавіатури і мишки

На комп’ютерах Apple (зокрема iMac) часом виникає потреба активувати Bluetooth, не маючи під рукою клавіатури або миші. Наприклад, при підключенні USB-клавіатури треба включити Bluetooth, щоб запрацювала Magic Mouse. Або ще ситуація: в наявності тільки бездротові аксесуари, Bluetooth на iMac вимкнений, і як їх підключити – незрозуміло. На щастя, і для першого і для другого випадку […]

Microsoft припинила підтримку понад 70% Windows-смартфонів

На початку цього місяця компанія Microsoft залишила користувачів Windows RT, Windows Phone 8 і Windows Phone 8.1 без популярного месенджера Skype. На цьому проблеми власників пристроїв на базі Windows Phone 8.1 не закінчуються. З вчорашнього дня, 11 липня, завершилася основна підтримка даної операційної системи. Важливо відзначити, що незважаючи на вихід Windows 10 Mobile більше 70% […]

Сотрудник Apple подтвердил слухи о разработке электромобиля iCar

Еще один источник подтвердил то, что помимо выпуска смартфонов iPhone и планшетов iPad планируется наладить производство абсолютно новых продуктов – электромобилей. Ранее мы уже писали о том, что Apple возможно выпустит собственный электромобиль, учитывая то, что они переманивают сотрудников многих компаний, занимающихся продажей автомобилей. Сейчас же нет почти никаких сомнений в том, что автомобиль от […]