Компанія Nokia, котра багато років займала лідерські позиції на мобільному ринці, зараз переживає не найкращі часи. Мобільний підрозділ компанії був куплений Microsoft, котра випускає смартфони лінійки Lumia на Windows Phone. Проте, як говориться в повідомленнях Re/Code, фіни збираються повернутися на ринок смартфонів вже в 2016 році.

Ходять чутки, що «камбек» планує зробити підрозділ Nokia Technologies. Ця компанія відома тим, що має у своєму портфоліо більш ніж 10 тисяч патентів на різноманітні технології. Але всупереч іншим схожим, Nokia Technologies також ліцензує пристрої і сторонніх виробників.

На сьогоднішній день цей підрозділ випустив на ринок лише два продукти: фірмовий лаунчер для Android ZLauncher та планшет Nokia N1.

Попередній керівник Nokia Річард Керріс запевнює, що компанія має амбіційні плани стосовно повернення на ринок. За його словами, Nokia Technologies розробляє істотну кількість цікавих продуктів. Він абсолютно впевнений, що компанія не збирається залишати без уваги ринок мобільних пристроїв. Річард вважає, що людям повинно сподобатися те, над чим вони зараз працюють.

Але варто зазначити, що не слід чекати повторення Nokia Technologies шляху так званої «великої Nokia». Ресурси та можливості першої незрівнянно скромніші за останню. Хоча вона й може ліцензувати продукцію інших компаній під своїм брендом, як це й сталося з планшетом Nokia N1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple буде продавати енергію. Компанія виходить на ринок енергоресурсів

Від надлишку потрібно позбавлятися з прибутком. Apple відноситься до числа компаній, які думають не тільки про безпосередню максимізацію прибутку від продажу пристроїв, але і про свій внесок в збереження екології. Останні кілька років компанія активно переходить на так звану «зелену енергію», забезпечуючи роботу своїх дата-центрів, підприємств і штаб-квартири електрикою, виробництво якої не завдає шкоди навколишньому середовищу. […]

Новое приложение Photos сулит пользователям не только возможности, но и затраты

В рамках релиза бета-версии OS X 10.10.3, Apple также презентовала новое приложение Photos для Mac, которое заменит iPhoto и Aperture. Обсуждая изменения в работе с фотографиями в Photos по сравнению с iPhoto и Aperture, мало кто обратил внимание на ещё одну действительно важную деталь: Apple меняет способ обработки и хранения фотографий в облаке. До этого […]

Вийшла macOS 10.12.2 beta 2 для розробників і публічних тестерів

Apple випустила нову тестову збірку настільної macOS 10.12.2, яка доступна як для зареєстрованих розробників, так і для публічних бета-тестерів. Особливих відмінностей від першої бета-версії в новій збірці не помічено, основним нововведенням macOS 10.12.2 beta 2 став новий набір іконок емодзі – як і в другій бета-версії iOS 10.2. Усього доступно 72 нові іконки. Інші зміни […]