Компанія Nokia, котра багато років займала лідерські позиції на мобільному ринці, зараз переживає не найкращі часи. Мобільний підрозділ компанії був куплений Microsoft, котра випускає смартфони лінійки Lumia на Windows Phone. Проте, як говориться в повідомленнях Re/Code, фіни збираються повернутися на ринок смартфонів вже в 2016 році.

Ходять чутки, що «камбек» планує зробити підрозділ Nokia Technologies. Ця компанія відома тим, що має у своєму портфоліо більш ніж 10 тисяч патентів на різноманітні технології. Але всупереч іншим схожим, Nokia Technologies також ліцензує пристрої і сторонніх виробників.

На сьогоднішній день цей підрозділ випустив на ринок лише два продукти: фірмовий лаунчер для Android ZLauncher та планшет Nokia N1.

Попередній керівник Nokia Річард Керріс запевнює, що компанія має амбіційні плани стосовно повернення на ринок. За його словами, Nokia Technologies розробляє істотну кількість цікавих продуктів. Він абсолютно впевнений, що компанія не збирається залишати без уваги ринок мобільних пристроїв. Річард вважає, що людям повинно сподобатися те, над чим вони зараз працюють.

Але варто зазначити, що не слід чекати повторення Nokia Technologies шляху так званої «великої Nokia». Ресурси та можливості першої незрівнянно скромніші за останню. Хоча вона й може ліцензувати продукцію інших компаній під своїм брендом, як це й сталося з планшетом Nokia N1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple знову рекламує Siri і жартує над її тоном

Ніл Харріс знову в строю. Рекламний відділ Apple продовжує працювати над просуванням окремо взятих функцій продукції компанії і випускати все нові і нові рекламні ролики. Цього разу черга дійшла до голосового асистента Siri. Ідея ролика проста. На прохання зірки фільму «Як я зустрів вашу маму» Ніла Харріса зачитати замітку з вдячною промовою, Siri відповідає тривалим […]

iOS 10 встановлена ​​на 43% всіх iPhone, iPad і iPod touch

З моменту релізу публічної версії iOS 10 пройшло два тижні і зараз нова мобільна операційна система від компанії Apple встановлена на 43% всіх яблучних пристроїв. Такими даними поділилися аналітики з Mixpanel. Експерти відзначають, що за темпами адаптації «десятка» відстає від своєї попередниці. iOS 9 була встановлена на 50% всіх сумісних пристроїв вже через тиждень після […]

Носимі гаджети Xiaomi популярніші за годинники Apple

Ринок носимих пристроїв не так добре розвинений, як ринок смартфонів, але прогрес рухається і днями була опублікована цікава інформація. Аналітична компанія IDC провела дослідження, в рамках якого з’ясувала рівень популярності носимої електроніки. Як видно, лідером цієї сфери є Fitbit (23% ринку), яка днями придбала Pebble. А ось на другому місці у нас розташувалася китайська компанія Xiaomi […]