Компанія Nokia, котра багато років займала лідерські позиції на мобільному ринці, зараз переживає не найкращі часи. Мобільний підрозділ компанії був куплений Microsoft, котра випускає смартфони лінійки Lumia на Windows Phone. Проте, як говориться в повідомленнях Re/Code, фіни збираються повернутися на ринок смартфонів вже в 2016 році.

Ходять чутки, що «камбек» планує зробити підрозділ Nokia Technologies. Ця компанія відома тим, що має у своєму портфоліо більш ніж 10 тисяч патентів на різноманітні технології. Але всупереч іншим схожим, Nokia Technologies також ліцензує пристрої і сторонніх виробників.

На сьогоднішній день цей підрозділ випустив на ринок лише два продукти: фірмовий лаунчер для Android ZLauncher та планшет Nokia N1.

Попередній керівник Nokia Річард Керріс запевнює, що компанія має амбіційні плани стосовно повернення на ринок. За його словами, Nokia Technologies розробляє істотну кількість цікавих продуктів. Він абсолютно впевнений, що компанія не збирається залишати без уваги ринок мобільних пристроїв. Річард вважає, що людям повинно сподобатися те, над чим вони зараз працюють.

Але варто зазначити, що не слід чекати повторення Nokia Technologies шляху так званої «великої Nokia». Ресурси та можливості першої незрівнянно скромніші за останню. Хоча вона й може ліцензувати продукцію інших компаній під своїм брендом, як це й сталося з планшетом Nokia N1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Яндекс» більше не найпопулярніший пошуковик Рунету. А винен у всьому Google

Найпопулярніша російська пошукова система «Яндекс» поступилася пальмою першості американському Google. Головною причиною зміни позицій в Рунеті став мобільний трафік, який і вивів Google на першу сходинку. Згідно зі статистичним звітом, наданим компанією TNS, в квітні 2016 року аудиторія Google виросла до позначки в 20,5 млн користувачів. «Яндекс» незначно відстає – 20,4 млн. У пошуковика від […]

Google запатентувала офісний дрон

Варіантів застосування дронів досить багато: з їх допомогою можна не тільки знімати відеоролики, але і, наприклад, доставляти невеликі вантажі у важкодоступні райони або навіть проводити передпольотний огляд літаків, як це нещодавно зробила Airbus. Якими б не були цілі, зазвичай мова йде про використання дронів на свіжому повітрі. У фахівців Google же народилася ідея впустити квадрокоптери […]

Sonos-пристрої стали офіційно сумісними з Apple Music

На момент релізу Apple Music влітку минулого року все, що було відомо про сумісність нового сервісу з аудіосистемами Sonos зводилося до фрази одного з тамтешніх співробітників – мовляв, підтримка запрацює до кінця поточного року. В принципі, так воно і вийшло: 15 грудня стартував етап відкритого бета-тестування, і сотні тисяч власників Sonos-пристроїв почали на свій страх і […]