Компанія Nokia, котра багато років займала лідерські позиції на мобільному ринці, зараз переживає не найкращі часи. Мобільний підрозділ компанії був куплений Microsoft, котра випускає смартфони лінійки Lumia на Windows Phone. Проте, як говориться в повідомленнях Re/Code, фіни збираються повернутися на ринок смартфонів вже в 2016 році.

Ходять чутки, що «камбек» планує зробити підрозділ Nokia Technologies. Ця компанія відома тим, що має у своєму портфоліо більш ніж 10 тисяч патентів на різноманітні технології. Але всупереч іншим схожим, Nokia Technologies також ліцензує пристрої і сторонніх виробників.

На сьогоднішній день цей підрозділ випустив на ринок лише два продукти: фірмовий лаунчер для Android ZLauncher та планшет Nokia N1.

Попередній керівник Nokia Річард Керріс запевнює, що компанія має амбіційні плани стосовно повернення на ринок. За його словами, Nokia Technologies розробляє істотну кількість цікавих продуктів. Він абсолютно впевнений, що компанія не збирається залишати без уваги ринок мобільних пристроїв. Річард вважає, що людям повинно сподобатися те, над чим вони зараз працюють.

Але варто зазначити, що не слід чекати повторення Nokia Technologies шляху так званої «великої Nokia». Ресурси та можливості першої незрівнянно скромніші за останню. Хоча вона й може ліцензувати продукцію інших компаній під своїм брендом, як це й сталося з планшетом Nokia N1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Candy Crush Saga сделала «Candy» торговым знаком

   Иrpa Candy Crush Saga буквально за несколько месяцев стала невероятно популярной в Арр Store. Тысячи пользователей днями и ночами сидели и клацали в цифровые конфеты, чтобы перейти на следующий уровень. Кончилось все тем, что выпускающая игру студия King зарегистрировала товарный знак Candy как свою собственность. Разработчики в бешенстве.     Дело в том,что, получив право […]

Apple випустила Lightning кабель для USB-C

З функцією швидкої зарядки. Кабель призначений для підключення iPhone, iPad і iPod до моделей MacBook, оснащених портом USB-С. Ще їм можна відчутно швидше зарядити 12,9 дюймової iPad Pro при наявності адаптера живлення USB-C потужністю 29 Вт. Але на свежепредставленном 9,7 дюймовому iPad Pro функція швидкої зарядки працювати не буде. Вартість кабелю довжиною 1 метр становить […]

К функционалу iPhone добавится прибор ночного видения Snooperscope!!

   На сайте краудфандинговых проектов идет сбор средств на новое детище британской компании PSY Corpoation, работающей над созданием беспроводного объектива ночного видения для iPhone и iPad. Аксессуар получил название Snooperscope.    С помощью Snooperscope к функционалу планшетов и смартфонов Apple добавится еще одна возможность – съемка в ночном режиме. Новый модуль, предлагаемый британцами, будет работать […]