Голограма покійного музиканта Ронні Джеймса Діо виступила на сцені німецького рок-фестивалю Wacken Open Air разом з групою Dio Disciples, заснованою колишніми учасниками його проекту. Про це пише Rollingstone.

Голографічний Ронні Джеймс Діо виконав з групою пісню «We Rock» з альбому «The Last in Line» 1984 року.

«Я бачив його – як він рухається і співає. Але я не міг до нього доторкнутися. Це був повний сюрреалізм», – каже гітарист Крейг Голді, який працював з Діо двадцять років.

"голограма"

Голограма Ронні Джеймса Діо на сцені фестивалю Wacken Open Air. Фото: Rollingstone

Шоу підготувала компанія Eyellusion, що займається створенням голограм для розважальних заходів. Співпрацею з рок-індустрією в ній займається Венді Діо – вдова музиканта.

«Коли я вперше подивилася всю постановку і побачила, як Ронні виступає зі своєю групою у вигляді голограми, я не могла повірити вухам і очам. З Eyellusion нам вдалося повернути Ронні на сцену, де йому саме місце, і таким чином забезпечити вічне життя його музиці і пам’яті про нього», – повідомила Венді Діо, менеджер Dio Disciples ; вдова Ронні Джеймс Діо.

Робота над шоу тривала майже рік. Організатори кажуть, що найскладніше було синхронізувати музику з рухами голограми.

"голограма2"

Президент Eyellusion Джефф Пезутті вирішив займатися створенням голограм музикантів після того, як побачив знамениту місячну ходу Майкла Джексона у виконанні його голограми на Billboard Music Awards в травні 2014 року.

«Eyellusion створюють найкращий голографічний контент і живі музичні постановки, які є абсолютно новим досвідом для відвідувачів концертів. Ми робимо все можливе, щоб відтворити радість і енергетику, які виникають, коли ти дивишся концерт своєї улюбленої групи», – Джефф Пеззуті, президент Eyellusion.

Виступ на “Wacken Open Air” став дебютом голограми Ронні Джеймса Діо, а в 2017 році вона відправиться в світове турне. «Нам не терпиться подарувати цей досвід ще більшій кількості його прихильників і, можливо, навіть новому поколінню», – каже Голді.

Ронні Джеймс Діо (10 липня 1942 – 16 травня 2010 року) – американський рок-музикант, співак і автор пісень, найбільш відомий як фронтмен груп Rainbow, Black Sabbath і лідер власного проекту Dio. Помер 16 травня 2010 року від раку шлунка.

Дізнайтеся більше про новинку – батареї підвищеної довговічності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новые слухи: потоковый TV-сервис Apple появится этой осенью

Новые подробности о работе потокового TV-сервиса от Apple стали известны благодаря газете The New York Post.  В новом телевизионном сервисе будет присутствовать функция сбора и передачи телеканалам статистических данных, а именно состава аудитории, время просмотра и рейтинга телепередач.  Это не новшество, и не утечка конфиденциальной информации. Такие компании как Amazon, передают аналогичные данные телекомпаниям с […]

GAMES. Rovio выпустила Retry

Если легенда Финляндии – мобильное подразделение Nokia перешла в руки корпорации Microsoft, то разработчик «злых птиц» Rovio остается символом величия технологической Финляндии. Самый «старый» разработчик мобильных игр решил представить национальную версию игры в стиле Flappy Bird. Игра Retry создана по мотивам культовой программы, которую выпустили в новом подразделении Rovio – LVL11. Retry очень напоминает классические […]

Google виплатила Apple мільярд доларів за пошук

Що сказати, Apple настільки масштабна корпорація, що з’являється навіть там, де її не чекають. Наприклад, в суді у справі між Oracle і Google.  Під час судового засідання з приводу використання неліцензійного забезпечення Java при розробці Android, адвокати Oracle заявили, що в 2014 році пошуковий гігант заплатив мільярд доларів за те, щоб залишитися пошуковиком за замовчуванням для Safari. Природно, що умов договору ніхто не […]