Японське місто Фукуока зуміло першим отримати водень з каналізаційних стоків і використовувати його в якості палива для автомобілів.

"Японці отримали водень з каналізаційних стоків і заправляють їм машини"

У розробці технології, проектування та будівництва брали участь Toyota і Mitsubishi, а також Університет Кюсю, які підключилися до проекту після того, як заводу стічних вод були виділені інвестиції в розмірі 12 млн. доларів США.

Незважаючи на всі переваги, станція працює лише 12 годин на добу, бо виробленого там газу достатньо, щоб заправити 65 автомобілів, оснащених водневими паливними елементами. Проте, згідно зі «Star Advertiser», завод може забезпечити воднем до 600 машин щодня. Розробники відзначають, за своєю суттю це «поновлювані джерела, що не залежать від викопного палива». Водень тут виходить з біогазу, що поєднує метан і вуглекислий газ, отримані в процесі розпаду органічних речовин, що знаходяться в каналізаційних стоках.

На сьогоднішній день Японія випереджає всіх за кількістю автомобілів на водневих паливних елементах, в той час як Німеччина знаходиться на другому місці з суттєвим відривом. Країна Вранішнього сонця має вже двох автовиробників, що випускають автомобілі, що працюють на електроенергії, отриманій з водню. Там зареєстровано 80 заправних станцій для водневих транспортних засобів – в чотири рази більше, ніж в штаті Каліфорнія. У той же час в Німеччині встановлено близько 50 таких заправок.

"технології"

Як би там не було, воднева заправна станція, що живиться від заводу, що очищає каналізаційні стоки, – неперевершений стрибок в області екологічно чистих автомобілів. Ця технологія може використовуватися в будь-якій країні.

Йошикацу Танака, головний інженер проекту Toyota Mirai, так прокоментував інноваційну технологію: «Застосування стічних вод [для отримання водню] – повністю невикористане сьогодні джерело палива, що означає, що технологія є перспективною і може стати самодостатньою».

Нагадаємо, що в Еміратах закінчується будівництво еко-міста майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: запрещено размещать на скриншотах сцены насилия и оружие

Как сообщает ресурс MacRumors, калифорнийская корпорация Apple ввела новые правила для всех разработчиков, которые желают разместить свои приложения в магазине App Store. Согласно этим правилам, разработчику может быть отказано в публикации разработанного им приложения, если будут замечены сцены насилия или же применение огнестрельного оружия на скриншотах или иконках. Приложения, которые не соответствуют данным требованиям, будут […]

Уже представлены новые чипы для будущих моделей смартфонов

Следующее поколение устройств от Apple, возможно, получит новые графические чипы и улучшенную архитектуру. Такой вывод сделали эксперты после презентации компанией Imagination Technologies новых чипов Series7XE и PowerVR Series7XT. В сравнении с аналогами предыдущей, шестой серии, они обеспечивают 60-процентное увеличение производительности. Младшая модель имеет 64 ALU ядра в двух кластерах. Второй чип работает с использованием 512 […]

Hyundai розширив лінійку авто, що підтримують Car Play

В кінці травня Hyundai анонсувала випуск програмного забезпечення для головних пристроїв відразу у восьми моделях автомобілів. Самостійно завантаживши прошивку з офіційного сайту компанії, розпакувавши її на SD-карту і встановивши на ГУ, можна було отримати повноцінну підтримку CarPlay. Позавчора корейський виробник автомобілів заявив про підтримку ще декількох моделей авто, які тепер підтримують CarPlay: Azera (2015 року) […]