"Microsoft присоромила Apple за «застарілу продукцію»"

Вся історія компанії Apple насичена презентаціями яскравих продуктів, які на кілька років випереджали свій час. Американський виробник завжди розцінювався як один з найвпливовіших інноваторів всієї IT-індустрії. Так було протягом трьох десятків років, але останні роки Apple неодноразово звинувачують в лінощах і випуску продуктів, характеристики яких відстають від загальноприйнятих ринкових.

Цього разу Apple дорікнув менеджер з випуску продуктів Surface Брайан Холл з Microsoft:

“Я поважаю компанію Apple і конкурую з нею, але вони стали пропонувати своїм покупцям відверто стару техніку.”

В якості підтвердження, Хол послався на публікацію інтернет-видання The Verge, в якому журналісти провели своє невелике аналітичне розслідування.


Одна тисяча, п’ять сотень і 14 днів. Або чотири роки, один місяць і 24 дні. Рівно стільки часу пройшло з моменту презентації останнього MacBook Pro, який випускався без екрану Retina. За $  199 можна було придбати 13-дюймову модель з процесором Intel Core i5 Ivy Bridge і частотою в 2,5 ГГц. Хороша пропозиція для середнього ноутбука в червні 2012 року.

Саме таку модель тоді придбав і я, і саме з нього пишу цю статтю, попередньо відновивши жорсткий диск.

Звичайний ноутбук і застиглі на місці технології… Але ж сьогодні вже серпень 2016 року і Apple продовжує продавати точно такий же ноутбук.


Автор The Verge дійсно наводить статистику, з якою навряд чи хтось сперечатиметься, навіть закоренілі фанати Apple:

"MacBook"

  • MacBook Pro оновлювався 1,5 роки тому (раніше інтервал становив не більше року)
  • Mac mini не оновлювався вже два роки і виглядає морально застарілим, а з виходом останнього покоління Apple ще й закрила можливість самостійного апгрейду
  • Mac Pro в цьому році відзначить своє триріччя
  • MacBook Air в 2016 році випускається з відверто слабким екраном…

На офіційному сайті компанії можна, як і раніше, знайти MacBook Pro без екрану Retina.

"MacBook Pro"

За чотири роки ноутбук втратив в ціні всього $100.

Дивлячись на реальність крізь призму здорового глузду, розумієш, що творець віртуального шолому Палмер Лакі, називаючи комп’ютери Mac «відверто слабкими», частково мав рацію.

За такий значний цінник пересічному користувачеві і правда хотілося б отримати більш потужний і сучасний комп’ютер, а не оновлену модель з дещо застарілими характеристиками. Чого чекати від Apple в цьому році? Революції всієї модельної лінійки або чергових косметичних доопрацювань?

Дізнавайтеся більше інформації на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук потрапив до п’ятірки світових лідерів за версією Fortune

Американський діловий журнал Fortune оприлюднив рейтинг п’ятдесяти найвидатніших особистостей сучасності. Подібний список складається третій рік поспіль і ґрунтується на досягненнях кандидатів за минулі 365 днів. У бізнесі, державному управлінні, благодійності та мистецтві ці чоловіки і жінки змінюють світ, надихаючи інших робити те ж саме. Керівник компанії Apple замикає Петерка переможців. Редакція Fortune захоплюється позицією Кука в […]

Армія США випробувала прототип Ховербайк

Армія провела публічне тестування Ховербайка, призначеного для забезпечення військових припасами на полі бою. У майбутньому великий квадрокоптер прямокутної форми повинен здійснювати рейси на відстань до 200 км з вантажем в 350 кг на борту, пише Engadget. Спочатку ідея була запущена компанією Malloy Aeronautics у вигляді проекту на Kickstarter. Пізніше компанія підписала контракт з Міністерством оборони […]

Поліцейські Лос-Анджелеса змогли зламати iPhone 5s

І випередили ФБР. За даними LA Times, співробітники поліцейського управління Лос-Анджелеса знайшли спосіб зламати заблокований iPhone 5s. Гаджет проходить у справі про вбивство дружини актора Майкла Джейса. (Джейса можна побачити в серіалі про поліцейських «Щит».) Актор зізнався поліції в тому, що застрелив дружину на очах у дітей. Суд доведе, чи було це навмисне вбивство, чи […]