Компанії Google, що отримала широку популярність завдяки своєму пошуковику, вдалося перевести вже 97% всього трафіку YouTube на шифрований стандарт HTTPS (від англ. HyperText Transfer Protocol Secure).

"Google шифрує 97% трафіку на YouTube"

Це досить швидко – якщо врахувати той факт, що в компанії Google лише на початку поточного року почали активно просувати використання протоколу HTTPS для шифрування з’єднань між серверами і призначеними для користувача пристроями.

У компанії Google запевнили, що її мережа доставки контенту, що отримала назву Global Cache, здатна без особливих проблем працювати з шифрованими сполуками, в значній мірі, завдяки практично повсюдному використанню апаратного прискорення для AES – алгоритму, що лежить в основі HTTPS протоколу.

У компанії вважають, що з’єднання по HTTPS протоколу в цілому поліпшило взаємодію користувача з YouTube.

«Ви дивитеся відео на YouTube, використовуючи найрізноманітніші пристрої, починаючи від невеликих телефонів і закінчуючи смарт-телевізорами. Ми провели альфа- і бета-тестування використання HTTPS протоколу на всіх відомих нам пристроях, щоб переконатися в тому, що користувач не зіткнеться при роботі з ним з якими-небудь проблемами. Ми виявили, що протокол HTTPS в цілому поліпшив якість взаємодії для більшості клієнтів: забезпечивши гарантовану цілісність контенту, ми практично ліквідували багато видів помилок потокової передачі », – повідомляє SpokesGoogle.

Відмітки в 100% при використанні шифрування з’єднань для YouTube досягти не можна, оскільки для доступу до платформи користувачі застосовують безліч різних пристроїв. Згодом, втім, в Google планують поступово повністю відмовитися від небезпечних сполук – так, як це було зроблено в Gmail.

Також читайте інші новини нашого сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ємність резервного акумулятора ASUS ZenPower Max становить 28 600 мА·год

Компанія ASUS представила портативний акумулятор ZenPower Max, який на сьогоднішній день є одним з найбільш потужних пристроїв в своєму класі. Новинка виконана у формі паралелепіпеда з округленими бічними гранями. Ємність вбудованої акумуляторної батареї становить значні 28 600 мА·год. Використовувати новинку можна для підзарядки не тільки мобільних гаджетів на зразок смартфонів і планшетів, але і повноцінних […]

Samsung представила три планшети і новий шолом віртуальної реальності

Очікуваного анонсу Galaxy S8 так і не сталося, проте він обзавівся офіційною датою – 29 березень 2017 року. Проте, Samsung представила відразу три гібридні планшети і шолом віртуальної реальності з бездротовим контролером. Gear VR Одним з головних анонсів компанії став оновлений шолом віртуальної реальності Gear VR з бездротовим контроллером Oculus. Контролер підтримує управління однією рукою. […]

Марафонець перевірив AirPods на 10 км забігу

Як тільки AirPods потрапили до своїх власників, YouTube наповнився роликами з тестами і думками про нові бездротові навушники. Марафонець Даніель Гарсія взяв новинку на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом. За його словами, AirPods добре звучать і мають глибокий бас. Під час тренування навушники ні разу не випали з вух, […]