Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління.

Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і Астрономія.

У попередній версії Apple Watch була можливість завантаження власних циферблатів. У списку доступних «з коробки» варіантів перебувала іконка «+», за допомогою якої можна було додати довільне зображення з бібліотеки. З невідомої причини у фінальній версії годинників від неї відмовилися.

Можливо, це було зроблено з тією ж метою, що у випадку з першим iPhone вісім років тому. Apple Watch є новою категорією для Apple і кожен «носій» буде наочно рекламувати продукт для інших користувачів. В Купертіно вважають, що спеціально підготовлені зображення будуть виглядати виграшніше, ніж аматорські фотографії.

Відомо, що для створення циферблату Motion компанія з Купертіно зробила 24000 знімків квітки. Фотосесія з метою отримання анімації розкривається бутона тривала протягом 285 годин (близько 12 діб).

10 квітня Apple відкрила можливість оформлення попередніх замовлень на Apple Watch. Хоча в продаж вони надійдуть не раніше 24 квітня, причому тільки в дев'яти країнах (але звідти для самих нетерплячих вони роз'їдуться по всьому світу), ціни на «другий екран для iPhone» з легкістю обходять той самий iPhone. Вартість Apple Watch починається з $ 349 і $ 399 за маленьку і велику версії відповідно і доходить до $ 17000 за топовий варіант в золотому виконанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китай погрожує скоротити продаж iPhone, якщо Трамп введе мито на китайські товари

В ході президентської гонки Дональд Трамп не раз обіцяв оголосити Китай валютним маніпулятором і ввести мито на китайські товари на рівні до 45%. Якщо новообраний президент США почне торговельну війну, КНР готова скоротити продаж iPhone. Китайська урядова газета The Global Times в статті назвала наївними обіцянки Трампа ввести мито на китайський експорт в США. «Замовлення […]

Забавна пародія на рекламу MacBook Pro

Власне кажучи, щодо слова «забавна» в заголовку можна і посперечатися, так як насправді все, показане в ролику, правда. І ця правда багатьом користувачам забавною явно не здасться. Нові MacBook Pro, представлені Apple в кінці жовтня, викликали в мережі бурю обговорень і суперечок. Хтось вважає, що купертінівці зробили черговий прорив і випустили революційний продукт. Хтось згоден, що […]

10-річний програміст отримав $ 10 000 від Цукерберга за знайдений баг

Соціальна мережа Facebook робить все можливе, щоб звести до мінімуму уразливості і дірки в безпеці свого дітища. А найкращий спосіб убити двох зайців відразу – запропонувати хороші гроші користувачам, які самі і знайдуть, і розкажуть про існуючі проблеми сервісу. Згадайте себе в 10 років … Навряд чи ви займалися питаннями безпеки і пошуком вразливостей популярних […]