Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління.

Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і Астрономія.

У попередній версії Apple Watch була можливість завантаження власних циферблатів. У списку доступних «з коробки» варіантів перебувала іконка «+», за допомогою якої можна було додати довільне зображення з бібліотеки. З невідомої причини у фінальній версії годинників від неї відмовилися.

Можливо, це було зроблено з тією ж метою, що у випадку з першим iPhone вісім років тому. Apple Watch є новою категорією для Apple і кожен «носій» буде наочно рекламувати продукт для інших користувачів. В Купертіно вважають, що спеціально підготовлені зображення будуть виглядати виграшніше, ніж аматорські фотографії.

Відомо, що для створення циферблату Motion компанія з Купертіно зробила 24000 знімків квітки. Фотосесія з метою отримання анімації розкривається бутона тривала протягом 285 годин (близько 12 діб).

10 квітня Apple відкрила можливість оформлення попередніх замовлень на Apple Watch. Хоча в продаж вони надійдуть не раніше 24 квітня, причому тільки в дев'яти країнах (але звідти для самих нетерплячих вони роз'їдуться по всьому світу), ціни на «другий екран для iPhone» з легкістю обходять той самий iPhone. Вартість Apple Watch починається з $ 349 і $ 399 за маленьку і велику версії відповідно і доходить до $ 17000 за топовий варіант в золотому виконанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Легкий і компактний електричний скейтборд Bolt

Нові електричні скейтборди з'являються все частіше і здивувати ними досить складно. Однак, розробники продовжують винаходити цікаві новинки. Одна з них – модель під назвою Bolt. Її придумав Лоренцо Селла. Скейтборд відрізняється від численних конкурентів своїм дуже компактним розміром – всього 60 см в довжину, а також вражаючим вагою – 4 кг (габарити: 60x25x10 см). Мабуть, […]

Ще одна модель літаючого скейтборду від ArcaSpace

На офіційному сайті корпорації ArcaSpace з’явилася можливість оформити попереднє замовлення на ховерборд ArcaBoard. Так вони назвали найпотужніший і найлегший особистий транспортний засіб з коли-небудь створених. Головною відмінністю пристрою ArcaSpace від подібного марки Lexus є те, що в цьому випадку замість принципу магнітної левітації використовуються звичайні пропелери. Всього на ховерборд ArcaBoard встановлено 36 пропелерів, а загальна […]

За тиждень до інавгурації Трампа 70% камер спостереження у Вашингтоні вразив шифрувальник

Журналісти видання Washington Post розповіли про черговий великий інцидент, який спровокувала атака шифрувальника. Від зіткнення зі здирницьким ПЗ в наші дні не застрахований ніхто, жертвами атак стають урядові установи, лікарні, поліція, прості користувачі. Цього разу шифрувальник став причиною практично повного виходу з ладу системи відеоспостереження в Вашингтоні, яка використовується окружним департаментом поліції, за підтримки OCTO (Office […]