Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління.

Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і Астрономія.

У попередній версії Apple Watch була можливість завантаження власних циферблатів. У списку доступних «з коробки» варіантів перебувала іконка «+», за допомогою якої можна було додати довільне зображення з бібліотеки. З невідомої причини у фінальній версії годинників від неї відмовилися.

Можливо, це було зроблено з тією ж метою, що у випадку з першим iPhone вісім років тому. Apple Watch є новою категорією для Apple і кожен «носій» буде наочно рекламувати продукт для інших користувачів. В Купертіно вважають, що спеціально підготовлені зображення будуть виглядати виграшніше, ніж аматорські фотографії.

Відомо, що для створення циферблату Motion компанія з Купертіно зробила 24000 знімків квітки. Фотосесія з метою отримання анімації розкривається бутона тривала протягом 285 годин (близько 12 діб).

10 квітня Apple відкрила можливість оформлення попередніх замовлень на Apple Watch. Хоча в продаж вони надійдуть не раніше 24 квітня, причому тільки в дев'яти країнах (але звідти для самих нетерплячих вони роз'їдуться по всьому світу), ціни на «другий екран для iPhone» з легкістю обходять той самий iPhone. Вартість Apple Watch починається з $ 349 і $ 399 за маленьку і велику версії відповідно і доходить до $ 17000 за топовий варіант в золотому виконанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Batman: Arkham Knight на Mac і Linux скасований

Проект Batman: Arkham Knight є цілком пристойною грою, однак PC версія гри залишає бажати кращого. Вона виявилася настільки невдалою, що видавець Warner Bros. вирішив прибрати проект з продажу через кілька тижнів після релізу. Компанія запропонувала повернути гроші тим, хто купив недопрацьовану гру. Тепер представники Warner Bros. офіційно заявили в Steam, що реліз гри на Mac […]

Apple безкоштовно ремонтує MacBook 12″ і Pro з бракованими дисплеями Retina

Якщо ви купили 12-дюймовий MacBook або MacBook Pro з дисплеєм Retina, але у нього виникли проблеми з покриттям антивідблиску, то компанія його безкоштовно відремонтує. Про це повідомляє ресурс Macrumors, посилаючись на представників Apple. Програма заміни торкнулася всіх власників, які придбали свої ноутбуки в період з червня 2012 по 16 жовтня 2016 року. Або протягом трьох років […]

Apple купує BlackBerry

Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони. Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на […]