Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління.

Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і Астрономія.

У попередній версії Apple Watch була можливість завантаження власних циферблатів. У списку доступних «з коробки» варіантів перебувала іконка «+», за допомогою якої можна було додати довільне зображення з бібліотеки. З невідомої причини у фінальній версії годинників від неї відмовилися.

Можливо, це було зроблено з тією ж метою, що у випадку з першим iPhone вісім років тому. Apple Watch є новою категорією для Apple і кожен «носій» буде наочно рекламувати продукт для інших користувачів. В Купертіно вважають, що спеціально підготовлені зображення будуть виглядати виграшніше, ніж аматорські фотографії.

Відомо, що для створення циферблату Motion компанія з Купертіно зробила 24000 знімків квітки. Фотосесія з метою отримання анімації розкривається бутона тривала протягом 285 годин (близько 12 діб).

10 квітня Apple відкрила можливість оформлення попередніх замовлень на Apple Watch. Хоча в продаж вони надійдуть не раніше 24 квітня, причому тільки в дев'яти країнах (але звідти для самих нетерплячих вони роз'їдуться по всьому світу), ціни на «другий екран для iPhone» з легкістю обходять той самий iPhone. Вартість Apple Watch починається з $ 349 і $ 399 за маленьку і велику версії відповідно і доходить до $ 17000 за топовий варіант в золотому виконанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створено перший домашній 3D-принтер для їжі

Компанія Natural Machines створила домашній 3D-принтер, який робить їжу. Апарат назвали Lipson і він може створювати страви за допомогою восьми картриджів з різними компонентами. Як підкреслюють розробники, розмір їхнього дітища не більший за звичайну домашню кавоварку. Пристрій розробили за підтримки Міжнародного кулінарного центру. Відзначимо, що Lipson не перший 3D-принтер їжі, але від конкурентів його вигідно […]

Скидки в App Store на 16 марта 2014 года

Stand O’Food 3 HD (Full)  Продолжение самой популярной бургерной аркады. На волне успеха в своем родном городе, Шеф-повар Ронни открывает «Мастер Бургер» в Голливуде, где он встречает Никки и мистера Кларенса, и нарушает коварные планы мстительного Торга. Откройте рестораны по всему городу и предложите вашим посетителям быстрые, вкусные и полезные блюда. Увлекательная и динамичная игра […]

Apple додала нові автомобілі з підтримкою CarPlay

Apple оновила сторінку свого сайту, присвячену технології CarPlay, яка дозволяє інтегрувати iPhone в мультимедійну систему автомобіля. Тепер, якщо вірити компанії, CarPlay підтримують 200 моделей автомобілів, тоді як раніше їх було 150. 50 нових машин включають в себе як ті, що вже є на ринку, так і тільки представлені моделі 2017 року. Серед новинок – автомобілі […]