Російські розробники додатків для iOS і OS X почали отримувати листи від Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата винагороди за продажі ігор і додатків припинена.

За інформацією Siliconrus, проблеми виникли у російських розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». Однак «чорний список» банків набагато ширше, вказує джерело. Відомо, що під санкції потрапили «Банк Москви», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк», «ІнвестКапіталБанк», РНКБ, «Росія», «Россельхозбанк», «Росенергобанк», «Ощадбанк», «СМП-банк», «Собінбанк» , «Фінсервіс», «Експобанк».

У листі Apple говориться, що перерахування грошей призупинено відповідно до постанови Ради Європи №1351 / 2014 і указом президента США №13685 про заборону надання послуг на певних територіях та роботі з банками-партнерами в Росії та Східній Європі.

«Ми не можемо здійснювати перекази через ваш поточний банк, так як він безпосередньо пов'язаний з цією постановою. Ми припиняємо платежі до тих пір, поки ви не вкажете інформацію іншого банку. Щоб оновити банківську інформацію, будь ласка, зайдіть у розділ Agreements, Tax And Banking в iTunes Connect ». Щоб отримувати платежі розробникам пропонується вибрати фінансову організацію, яка не потрапила під санкції США і Євросоюзу.

У січні цього року Apple заблокувала для користувачів в Криму доступ до порталу для розробників developer.apple.com. Таким чином, на півострові більше не можна офіційно розробляти ігри та програми для iPhone, iPad і Mac. Російське відділення Apple не змогло оперативно надати коментарі про нові обмеження американської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple уклала угоду з Google практично на «хмарах»

На сайті CRN спливли нові подробиці по темі непростих відносин Apple і Google – Куковська компанія уклала контракт на часткове використання інфраструктури Google Cloud Platform в інтересах iCloud і інших «хмарних» сервісів Apple. Стверджується, що ціна питання склала від 400 до 600 млн. Доларів, а кінцевим підсумком угоди має стати «значне» зниження залежності Купертіно від […]

О поддержке Apple Pay объявили еще несколько игроков рынка

Недавно мы сообщали о первых статистических данных работы Apple Pay.  Напомним, что система оплаты существует на рынке не более квартала, а ее уровень использования стремительно ползет вверх. Сегодня ресурс 9to5mac поделился новостями о расширении площади использования мобильных платежей: о введении поддержки Apple Pay поделились розничная сеть косметических средств Sephora, сервис по продаже билетов Tickets.com, Disney […]

В китайском телеэфире впервые запущена реклама Apple

Сложно не согласится со знаменитым утверждением о том, что больше всего прибыли можно заработать на растущих рынках. Не исключением стал и Китай. Тим Кук неоднократно подчеркивал чрезвычайную важность Китая, как рынка для сбыта «яблочной» продукции. Маркетологи и другие специалисты делают все возможное для того, чтобы увеличить уровень продаж гаджетов Apple в Поднебесной. Несколько дней назад […]