Російські розробники додатків для iOS і OS X почали отримувати листи від Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата винагороди за продажі ігор і додатків припинена.

За інформацією Siliconrus, проблеми виникли у російських розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». Однак «чорний список» банків набагато ширше, вказує джерело. Відомо, що під санкції потрапили «Банк Москви», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк», «ІнвестКапіталБанк», РНКБ, «Росія», «Россельхозбанк», «Росенергобанк», «Ощадбанк», «СМП-банк», «Собінбанк» , «Фінсервіс», «Експобанк».

У листі Apple говориться, що перерахування грошей призупинено відповідно до постанови Ради Європи №1351 / 2014 і указом президента США №13685 про заборону надання послуг на певних територіях та роботі з банками-партнерами в Росії та Східній Європі.

«Ми не можемо здійснювати перекази через ваш поточний банк, так як він безпосередньо пов'язаний з цією постановою. Ми припиняємо платежі до тих пір, поки ви не вкажете інформацію іншого банку. Щоб оновити банківську інформацію, будь ласка, зайдіть у розділ Agreements, Tax And Banking в iTunes Connect ». Щоб отримувати платежі розробникам пропонується вибрати фінансову організацію, яка не потрапила під санкції США і Євросоюзу.

У січні цього року Apple заблокувала для користувачів в Криму доступ до порталу для розробників developer.apple.com. Таким чином, на півострові більше не можна офіційно розробляти ігри та програми для iPhone, iPad і Mac. Російське відділення Apple не змогло оперативно надати коментарі про нові обмеження американської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американці випустили незвичайний електроскутер

Американський виробник електробайк BOXX представив три модифікації нового скутера, який відрізняється незвичайною прямокутною формою і мініатюрними габаритами. Концепт незвичайного транспортного засобу був представлений в 2012 році, але тільки зараз компанія зважилася зайнятися його випуском. Асортимент складається з трьох моделей: стандартного електроскутера BOXX, його «молодшої» моделі BOXX E і «старшої» – BOXX M. Стандартна модель здатна […]

Автори оригінального Petya опублікували майстер-ключ для всіх версій

Оригінальний вимагач Petya, що з’явився в 2016 році, був створений угрупованням або хакером-одинаком, відомим як Janus Cybercrime Solutions – @JanusSecretary в Twitter. Саме цей обліковий запис зловмисники використовували раніше, коли зламали конкурентів, які розробили шифрувальника Chimera, і опублікували у відкритому доступі ключі для дешифрування даних. Після епідемії NotPetya, що почалася 27 червня 2017 року, автори […]

Вышла обновлённая версия почтового клиента Gmail 3.0 для iOS

   Компания Google сообщила об очередном обновлении своего почтового клиента предназначенного для устройств, управляемых операционной системой iOS. Всё внимание разработчиков на этот раз было сосредоточено на том, чтобы повысить скорость работы данного приложения.    Обновлённая версия почтового клиента теперь имеет функцию, позволяющую осуществлять предварительную загрузку писем. По мнению разработчиков, эта возможность будет использоваться теми владельцами […]