Російські розробники додатків для iOS і OS X почали отримувати листи від Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата винагороди за продажі ігор і додатків припинена.

За інформацією Siliconrus, проблеми виникли у російських розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». Однак «чорний список» банків набагато ширше, вказує джерело. Відомо, що під санкції потрапили «Банк Москви», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк», «ІнвестКапіталБанк», РНКБ, «Росія», «Россельхозбанк», «Росенергобанк», «Ощадбанк», «СМП-банк», «Собінбанк» , «Фінсервіс», «Експобанк».

У листі Apple говориться, що перерахування грошей призупинено відповідно до постанови Ради Європи №1351 / 2014 і указом президента США №13685 про заборону надання послуг на певних територіях та роботі з банками-партнерами в Росії та Східній Європі.

«Ми не можемо здійснювати перекази через ваш поточний банк, так як він безпосередньо пов'язаний з цією постановою. Ми припиняємо платежі до тих пір, поки ви не вкажете інформацію іншого банку. Щоб оновити банківську інформацію, будь ласка, зайдіть у розділ Agreements, Tax And Banking в iTunes Connect ». Щоб отримувати платежі розробникам пропонується вибрати фінансову організацію, яка не потрапила під санкції США і Євросоюзу.

У січні цього року Apple заблокувала для користувачів в Криму доступ до порталу для розробників developer.apple.com. Таким чином, на півострові більше не можна офіційно розробляти ігри та програми для iPhone, iPad і Mac. Російське відділення Apple не змогло оперативно надати коментарі про нові обмеження американської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Користуйся браузером EDGE – і Microsoft тобі заплатить

У боротьбі за популярність хороші будь-які методи. Компанії вкладають мільйони доларів в рекламу і всіляко просувають свій продукт. Іноді навіть відверто нав’язуються користувачам банерами і спливаючими вікнами: «Установи, ну встанови цей прекрасний браузер»… Компанія Microsoft вирішила приручати користувачів по-своєму. За використання власного браузеру EDGE в компанії готові платити. Позиції фірмового ПО операційної системи Windows 10 завойовують […]

Stacked – модель «горбатого» чохла для iPhone 6s з бездротовою батареєю

На початку грудня Apple представила чохол Smart Battery Case, який містить вбудований акумулятор. «Горбатий» аксесуар викликав хвилю критики з боку користувачів. Хоча в деякому плані подібне конструкторське рішення має сенс, проте естетичний аспект аксесуара залишає бажати кращого.  Компанія Stacked представила альтернативне рішення розробці каліфорнійського гіганта – унікальний однойменний чохол для iPhone 6 / 6s і iPhone […]

Пральні машини Samsung теж вибухають

«Вибухові» проблеми останнім часом переслідують корпорацію Samsung. Не встигла вона вирішити скандал з самозаймаючимися смартфонами Galaxy Note 7, які навіть перестали пускати на літаки великих авіакомпаній, як від Комісії з безпеки споживчих товарів США (US Consumer Product Safety Commission, CPSC) надійшла рекомендація власникам пральних машин Samsung з вертикальним завантаженням використовувати при пранні постільних речей та […]