Російські розробники додатків для iOS і OS X почали отримувати листи від Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата винагороди за продажі ігор і додатків припинена.

За інформацією Siliconrus, проблеми виникли у російських розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». Однак «чорний список» банків набагато ширше, вказує джерело. Відомо, що під санкції потрапили «Банк Москви», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк», «ІнвестКапіталБанк», РНКБ, «Росія», «Россельхозбанк», «Росенергобанк», «Ощадбанк», «СМП-банк», «Собінбанк» , «Фінсервіс», «Експобанк».

У листі Apple говориться, що перерахування грошей призупинено відповідно до постанови Ради Європи №1351 / 2014 і указом президента США №13685 про заборону надання послуг на певних територіях та роботі з банками-партнерами в Росії та Східній Європі.

«Ми не можемо здійснювати перекази через ваш поточний банк, так як він безпосередньо пов'язаний з цією постановою. Ми припиняємо платежі до тих пір, поки ви не вкажете інформацію іншого банку. Щоб оновити банківську інформацію, будь ласка, зайдіть у розділ Agreements, Tax And Banking в iTunes Connect ». Щоб отримувати платежі розробникам пропонується вибрати фінансову організацію, яка не потрапила під санкції США і Євросоюзу.

У січні цього року Apple заблокувала для користувачів в Криму доступ до порталу для розробників developer.apple.com. Таким чином, на півострові більше не можна офіційно розробляти ігри та програми для iPhone, iPad і Mac. Російське відділення Apple не змогло оперативно надати коментарі про нові обмеження американської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Користувачі Pixel і Pixel XL зіткнулися із зависаннями смартфонів

Смартфони Pixel і Pixel XL від компанії Google можна назвати одними з найбільш проблемних флагманів. Незважаючи на одну з кращих камер на ринку і ексклюзивні функції від Google власники даних апаратів зіткнулися з безліччю проблем. Спочатку стало відомо, що через особливості конструкції об’єктива на знімках виходять занадто виражені відблиски від джерел світла, пізніше камера почала […]

коментарів: 2 | 18.01.2017 23:29

Як усунути проблему мерехтіння дисплею на iPhone

На жаль, з часом всі пристрої приходять в непридатність, і яблучні смартфони не є винятком. Однією з проблем, з якою можуть зіткнутися власники iPhone 5, iPhone 5S або iPhone 6, є мерехтливий екран. Подібна проблема може бути викликана безліччю різних факторів. Наприклад, вона може з’явитися після падіння смартфону або після тривалої тряски і вібрацій. У […]

Facebook знову змінює алгоритм формування новинної стрічки

Facebook оголосив про чергове оновлення алгоритму видачі для користувальницької стрічки новин, віддавши пріоритет публікаціям друзів та родичів. Зміни повинні вступити в силу в найближчі кілька тижнів, повідомляється на сторінці компанії. З лютого Facebook почав використовувати алгоритм формування стрічки з урахуванням переваг самих користувачів. Система самостійно вираховувала, які записи люди хочуть коментувати і поширювати, і виводила […]