Американський актор і репер Нік Кеннон дискредитував рекламну кампанію Samsung, в якій сам же бере активну участь, надіславши один із пов'язаних з нею твітів з iPhone.

Кеннон потрапив в неприємне становище, опублікувавши твіт з тегом # SamsungGS6 зі свого iPhone. Пізніше підпис був вилучений, однак скріншот з оригінальним записом поширився в Інтернеті. Відповідно до тексту твітта, призначеного для 5 мільйонів передплатників Кеннона, актор в захваті від «божевільної камери Galaxy S6».

Втім, помилка Кеннона не унікальна. Схожий прокол стався в 2013 році з главою оператора T-Mobile Джоном Леже. Він написав утішний твітт про Samsung Galaxy Note 3 зі свого новенького iPhone 5s. Щоб зам'яти скандал, Леже виклав фотографію всіх своїх пристроїв, зазначивши, що користується, як продукцією Apple, так і продукцією Samsung.

Однак тим самим Леже тільки погіршив ситуацію: його передплатники помітили, що на iPhone 5s встановлено кілька екранів додатків, і смартфон явно перебуває в активному використанні. У той же час Galaxy Note 3 начебто б поспіхом був поставлений на зарядку, а лежать на ньому годинник Galaxy Gear не подавали жодних ознак життя.

Телеведуча Опра Вінфрі прославилася тим, що рекламувала планшети Surface з iPad, а тенісист Давид Феррер зізнався в любові до Galaxy S4 з мобільника Apple. Таку ж помилку допустила і креативний директор BlackBerry Аліша Кіз – вона написала в мікроблог з iPhone. Згідно з умовами контракту, відома піаністка та композитор повинна користуватися тільки смартфонами канадського виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pebble анонсувала смарт-годинники Pebble 2 і Pebble 2 SE

Розумні годинники від компанії Pebble мають дві характерні особливості. По-перше, вони працюють досить довго, а по-друге, вони коштують дешевше більшості конкурентів. І виробник поки не планує нічого кардинально міняти в цій концепції. Днями компанія Pebble анонсувала дві нові моделі розумних годинників – Pebble 2 і Pebble 2 SE. Як і раніше, новинки оснащені монохромними дисплеями, […]

Yahoo улучшает безопасность аккаунтов пользователей

Yahoo решила улучшить безопасность аккаунтов пользователей, и перейти к более надёжной системе одноразовых паролей (такие часто используются в интернет банкинге). Новый подход к безопасности данных обещает решить проблему взломов паролей. Теперь, перед каждым входом, пользователю придёт сообщение на мобильный с одноразовым паролем. Современные требования к безопасности вынуждают пользователей заводить сразу несколько паролей к разным аккаунтом, […]

Перше фото ноутбука Xiaomi підтвердило схожість з MacBook

Добре зарекомендувавший себе інсайдер MyDrivers нагадав нам про пристрій, про який останнім часом немає новин, хоча він є одним з найбільш очікуваних для багатьох в цьому році. Йдеться про ноутбук компанії Xiaomi, яку ЗМІ часто називають «китайською Apple». Навесні цього року з’явилася інформація про те, що Xiaomi хоче не тільки випустити відмінний ноутбук, але і […]