Американський актор і репер Нік Кеннон дискредитував рекламну кампанію Samsung, в якій сам же бере активну участь, надіславши один із пов'язаних з нею твітів з iPhone.

Кеннон потрапив в неприємне становище, опублікувавши твіт з тегом # SamsungGS6 зі свого iPhone. Пізніше підпис був вилучений, однак скріншот з оригінальним записом поширився в Інтернеті. Відповідно до тексту твітта, призначеного для 5 мільйонів передплатників Кеннона, актор в захваті від «божевільної камери Galaxy S6».

Втім, помилка Кеннона не унікальна. Схожий прокол стався в 2013 році з главою оператора T-Mobile Джоном Леже. Він написав утішний твітт про Samsung Galaxy Note 3 зі свого новенького iPhone 5s. Щоб зам'яти скандал, Леже виклав фотографію всіх своїх пристроїв, зазначивши, що користується, як продукцією Apple, так і продукцією Samsung.

Однак тим самим Леже тільки погіршив ситуацію: його передплатники помітили, що на iPhone 5s встановлено кілька екранів додатків, і смартфон явно перебуває в активному використанні. У той же час Galaxy Note 3 начебто б поспіхом був поставлений на зарядку, а лежать на ньому годинник Galaxy Gear не подавали жодних ознак життя.

Телеведуча Опра Вінфрі прославилася тим, що рекламувала планшети Surface з iPad, а тенісист Давид Феррер зізнався в любові до Galaxy S4 з мобільника Apple. Таку ж помилку допустила і креативний директор BlackBerry Аліша Кіз – вона написала в мікроблог з iPhone. Згідно з умовами контракту, відома піаністка та композитор повинна користуватися тільки смартфонами канадського виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Українець змусив помічників Google і Amazon нескінченно ставити один одному питання

У Мережі стало популярним відео, де голосові помічники Amazon Echo і Google Home знову і знову перепитують одне одного про намічений в календарі захід. Що сталося 7 листопада колишній українець Адам Яковенко, який переїхав жити до Сполучених Штатів, виклав на YouTube відео, де він змусив два електронних помічників нескінченно спілкуватися між собою. Для цього хлопець створив […]

Як встановити нові Emoji з Unicode 9.0 вже зараз

До релізу iOS 10 з передвстановленим пакетом нових смайликів ще далеко, але використовувати цікаві мордочки хочеться вже зараз. Тепер розповімо, як можна відправляти нові смайли друзям і близьким з iOS вже зараз. Насамперед зайди на сайт emojipedia.org/emojipedia/ і прокрути вниз до пункту зі смайликами з колекції Emojipedia 3.0. Тепер виділи всі іконки і збережи їх. Далі […]

Прототипи Razer були вкрадені з виставки CES 2017

Виставка CES 2017 ознаменувалася представленням величезної кількості новинок, але найбільше уваги привернув стенд компанії Razer, де вона представила досить цікаві прототипи: геймерський ноутбук з трьома 4K-дисплеями Project Valerie і проектор для занурення в ігровий процес Project Ariana. Обидва девайси є експериментальними проектами дослідницького підрозділу Razer, і для продажу вони не призначені. Схоже, що комусь вони занадто сподобалися, і він […]