Американський актор і репер Нік Кеннон дискредитував рекламну кампанію Samsung, в якій сам же бере активну участь, надіславши один із пов'язаних з нею твітів з iPhone.

Кеннон потрапив в неприємне становище, опублікувавши твіт з тегом # SamsungGS6 зі свого iPhone. Пізніше підпис був вилучений, однак скріншот з оригінальним записом поширився в Інтернеті. Відповідно до тексту твітта, призначеного для 5 мільйонів передплатників Кеннона, актор в захваті від «божевільної камери Galaxy S6».

Втім, помилка Кеннона не унікальна. Схожий прокол стався в 2013 році з главою оператора T-Mobile Джоном Леже. Він написав утішний твітт про Samsung Galaxy Note 3 зі свого новенького iPhone 5s. Щоб зам'яти скандал, Леже виклав фотографію всіх своїх пристроїв, зазначивши, що користується, як продукцією Apple, так і продукцією Samsung.

Однак тим самим Леже тільки погіршив ситуацію: його передплатники помітили, що на iPhone 5s встановлено кілька екранів додатків, і смартфон явно перебуває в активному використанні. У той же час Galaxy Note 3 начебто б поспіхом був поставлений на зарядку, а лежать на ньому годинник Galaxy Gear не подавали жодних ознак життя.

Телеведуча Опра Вінфрі прославилася тим, що рекламувала планшети Surface з iPad, а тенісист Давид Феррер зізнався в любові до Galaxy S4 з мобільника Apple. Таку ж помилку допустила і креативний директор BlackBerry Аліша Кіз – вона написала в мікроблог з iPhone. Згідно з умовами контракту, відома піаністка та композитор повинна користуватися тільки смартфонами канадського виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple просять ніколи не реалізовувати одну із запатентованих технологій

Ми часто обговорюємо зареєстровані патенти компанії Apple. Компанія подає величезну кількість заявок, але ми вже говорили про те, що велика частина з них ніколи не буде застосована в справжніх продуктах. Проте один з патентів компанії зміг стривожити цілу групу осіб, яка підписала петицію, вимагаючи від Apple відмовитися від ідеї реалізації запатентованої технології. Йдеться про патент […]

Як налаштувати автоматичний вхід в OS X

Найчастіше користувачі Mac авторизуються в системі за допомогою пароля – це зручно, безпечно і не дуже довго, якщо комп'ютеру не пішов другий десяток. Але бувають випадки, коли пароль на вхід не потрібен: наприклад, якщо у вас сімейна робоча машина або якщо це один з пристроїв комп'ютерного класу, де Mac постійно користуються різні люди. Активувати автоматичний […]

Разработка Apple HomeKit MFi: с ноября и до сегодня

Производство устройств для «умного дома», которые должны интегрироваться с HomeKit, по слухам, не могут получить сертификаты от Apple's MFi с ноября, т.е. уже пол года с момента объявления инициативы. По сообщениям Re/code, производитель чипов Broadcom (долговременный поставщик процессоров для программы Apple MFi) уже закончил программное обеспечение для HomeKit-чипов и работает для обеспечения возможности HomeKit работать […]