Американський актор і репер Нік Кеннон дискредитував рекламну кампанію Samsung, в якій сам же бере активну участь, надіславши один із пов'язаних з нею твітів з iPhone.

Кеннон потрапив в неприємне становище, опублікувавши твіт з тегом # SamsungGS6 зі свого iPhone. Пізніше підпис був вилучений, однак скріншот з оригінальним записом поширився в Інтернеті. Відповідно до тексту твітта, призначеного для 5 мільйонів передплатників Кеннона, актор в захваті від «божевільної камери Galaxy S6».

Втім, помилка Кеннона не унікальна. Схожий прокол стався в 2013 році з главою оператора T-Mobile Джоном Леже. Він написав утішний твітт про Samsung Galaxy Note 3 зі свого новенького iPhone 5s. Щоб зам'яти скандал, Леже виклав фотографію всіх своїх пристроїв, зазначивши, що користується, як продукцією Apple, так і продукцією Samsung.

Однак тим самим Леже тільки погіршив ситуацію: його передплатники помітили, що на iPhone 5s встановлено кілька екранів додатків, і смартфон явно перебуває в активному використанні. У той же час Galaxy Note 3 начебто б поспіхом був поставлений на зарядку, а лежать на ньому годинник Galaxy Gear не подавали жодних ознак життя.

Телеведуча Опра Вінфрі прославилася тим, що рекламувала планшети Surface з iPad, а тенісист Давид Феррер зізнався в любові до Galaxy S4 з мобільника Apple. Таку ж помилку допустила і креативний директор BlackBerry Аліша Кіз – вона написала в мікроблог з iPhone. Згідно з умовами контракту, відома піаністка та композитор повинна користуватися тільки смартфонами канадського виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запатентовала стилус с датчиками и сенсорами

Очередной патент от Apple получил название ‘Устройство ввода данных с регулируемым пером’. В нём описывается уникальный стилус, наконечник которого может менять конфигурацию, чтобы пользователь мог применять различную технику рисования на поверхности такого устройства, как IPad. Изобретение также оснащено датчиком движения и датчиком, определяющим освещённость пространства и отображающим реальные цвета. В отличие от существующих стилусов, изобретение […]

Представлений найміцніший смартфон, що витримує мороз і спеку

На берлінській IFA 2016 продемонстрований смартфон Archos 50 Saphir, що має підвищений рівень свого захисту. Гаджет може використовуватися в суворих кліматичних умовах. Новий суперзахищений девайс може легко пробути півгодини на метровій глибині, падати на тверду поверхню з такої ж висоти, і без наслідків витримувати температурні коливання в діапазоні від мінус двадцяти до плюс п’ятдесяти п’яти градусів. […]

9 способів знайти видалений сайт або сторінку

Сервіси і трюки, з якими знайдеться все. Навіщо це потрібно: з ранку мигцем прочитали статтю, вирішили ввечері ознайомитися уважніше, а її на сайті немає? Кілька років тому заходили на корисний сайт, сьогодні згадали, а на цьому ж домені нічого не залишилося? Це бувало з кожним з нас. Але є вихід. Все, що потрапляє в інтернет, […]