Компанія Apple придбала стартап Turi Inc., що займається розробкою штучного інтелекту і методів автоматизованого машинного навчання. Джерела повідомляють, що відповідні папери були підписані в минулу п’ятницю, а сума угоди склала близько 200 мільйонів доларів. Згідно з деякими ЗМІ, технології Turi компанія Apple планує використовувати для поліпшення і розширення функціональності голосового помічника Siri.

"Apple купила розробника штучного інтелекту"

Чим ще стане в нагоді нова кампанія стартап? Основним полем діяльності Turi є розробка систем і додатків з можливостями штучного інтелекту. Такі продукти, як Turi Machine Learning Platform, GraphLab Create і Turi Predictive Service застосовуються для виявлення шахрайських дій і аналізу поведінки споживачів. Крім цього компанія розробляє спрощені методи машинного навчання.

Посилаючись на достовірні джерела, GeekWire повідомляє, що всі співробітники Turi залишаться на своїх робочих місцях в місті Сіетл, де розташована штаб-квартира компанії. Сама Apple підтвердила дану угоду, але за традиційною манерою не стала коментувати які-небудь деталі, додавши лише наступне:

«Компанія Apple час від часу дійсно купує невеликі технологічні компанії, проте ми не звикли обговорювати наші майбутні плани та цілі подібних угод».

Поки точно невідомо для чого саме Apple купила Turi, однак за останні місяці це далеко не перша подібна угода, пов’язана з покупкою компаній, що займаються розробками, або якось пов’язаних з розвитком штучного інтелекту. У список покупок за останній час потрапили такі компанії, як VocalIQ, Perceptio і Emotient.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Через хакерську атаку гості готелю не могли потрапити в свої номери

Один з найкращих готелів Romantik Seehotel Jägerwirt підтвердив факт виплати хакерам приблизно $1,6 тисячі в біткоїнах. Зловмисникам вдалося зламати систему електронних ключів готелю, через що майже дві сотні гостей не могли потрапити в свої номери. Розкішний чотиризірковий готель Romantik Seehotel Jägerwirt розташований в красивому місці на березі озера і має сучасну інфраструктуру, що включає в […]

Спрятать все что не нужное в iOS 7

Многие владельцы мобильных телефонов с операционной системой Apple ищут способ замены стандартных приложений, но это не всегда удается сделать, и поэтому некоторые программы, которые практически стали ненужными, находятся в одной из папок на рабочем столе. Но, все-таки эту неприятность можно устранить! Решается такая проблема с помощью джейлбрейка и подходящих твиков, или можно использовать недоработку iOS […]

Астрономи стали свідками народження відразу декількох планет в одній системі

Вперше група астрономів з Університету Райса виявила одночасно відразу три просторові газові кільця, що оточують молоду зірку HD 163296, що знаходиться майже в 400 світлових років від нас. Самі кільця являють собою вільний простір усередині протопланетного диска, розділений частинками космічного пилу. Їх наявність вказує на те, що почався процес формування планет. Правда, незважаючи на те, що […]