Компанія Apple придбала стартап Turi Inc., що займається розробкою штучного інтелекту і методів автоматизованого машинного навчання. Джерела повідомляють, що відповідні папери були підписані в минулу п’ятницю, а сума угоди склала близько 200 мільйонів доларів. Згідно з деякими ЗМІ, технології Turi компанія Apple планує використовувати для поліпшення і розширення функціональності голосового помічника Siri.

"Apple купила розробника штучного інтелекту"

Чим ще стане в нагоді нова кампанія стартап? Основним полем діяльності Turi є розробка систем і додатків з можливостями штучного інтелекту. Такі продукти, як Turi Machine Learning Platform, GraphLab Create і Turi Predictive Service застосовуються для виявлення шахрайських дій і аналізу поведінки споживачів. Крім цього компанія розробляє спрощені методи машинного навчання.

Посилаючись на достовірні джерела, GeekWire повідомляє, що всі співробітники Turi залишаться на своїх робочих місцях в місті Сіетл, де розташована штаб-квартира компанії. Сама Apple підтвердила дану угоду, але за традиційною манерою не стала коментувати які-небудь деталі, додавши лише наступне:

«Компанія Apple час від часу дійсно купує невеликі технологічні компанії, проте ми не звикли обговорювати наші майбутні плани та цілі подібних угод».

Поки точно невідомо для чого саме Apple купила Turi, однак за останні місяці це далеко не перша подібна угода, пов’язана з покупкою компаній, що займаються розробками, або якось пов’язаних з розвитком штучного інтелекту. У список покупок за останній час потрапили такі компанії, як VocalIQ, Perceptio і Emotient.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як відновити паролі за допомогою iPhone

Іноді можна зіткнувся з однією проблемою – якийсь інтернет-сервіс може запросити змінити пароль в цілях безпеки, а для цього буде необхідно ввести старий пароль. Оскільки останній тривалий час може не змінюватися, то цей пароль, звісно ж, можна забути (звичка писати на стікерах і ліпити їх на монітор, мабуть, мало в кого є). І тут вам на допомогу прийде одна з […]

В інтернет потрапили знімки деталей iPhone 7

Чутки про нове покоління iPhone знову повертаються. Тайванський ресурс Apple.club.tw опублікував зображення деталі, яка за запевненням адміністрації сайту є підсвічуванням для iPhone 7. Крім самої комплектуючої на знімку видно чіп 3D Touch і кабелі для підключення підсвічування до материнської плати. Люди, які виклали знімки, не виключають, що підсвічування може призначатися і для iPhone 6c, але згідно […]

Apple випустила iTunes 12.4.1

Зміни в новій версії «яблучного» медіакомбайну спрямовані на усунення помилок. Згідно з офіційною інформацією, в iTunes 12.4.1 виправлена ​​робота списку відтворення «Далі», на некоректну роботу якого скаржилися багато користувачів. У попередній версії iTunes треки з цього списку іноді відтворювалися в довільному порядку. Також в iTunes 12.4.1 усунуті помилки в роботі функції VoiceOver. Про інші зміни […]