Компанія Apple придбала стартап Turi Inc., що займається розробкою штучного інтелекту і методів автоматизованого машинного навчання. Джерела повідомляють, що відповідні папери були підписані в минулу п’ятницю, а сума угоди склала близько 200 мільйонів доларів. Згідно з деякими ЗМІ, технології Turi компанія Apple планує використовувати для поліпшення і розширення функціональності голосового помічника Siri.

"Apple купила розробника штучного інтелекту"

Чим ще стане в нагоді нова кампанія стартап? Основним полем діяльності Turi є розробка систем і додатків з можливостями штучного інтелекту. Такі продукти, як Turi Machine Learning Platform, GraphLab Create і Turi Predictive Service застосовуються для виявлення шахрайських дій і аналізу поведінки споживачів. Крім цього компанія розробляє спрощені методи машинного навчання.

Посилаючись на достовірні джерела, GeekWire повідомляє, що всі співробітники Turi залишаться на своїх робочих місцях в місті Сіетл, де розташована штаб-квартира компанії. Сама Apple підтвердила дану угоду, але за традиційною манерою не стала коментувати які-небудь деталі, додавши лише наступне:

«Компанія Apple час від часу дійсно купує невеликі технологічні компанії, проте ми не звикли обговорювати наші майбутні плани та цілі подібних угод».

Поки точно невідомо для чого саме Apple купила Turi, однак за останні місяці це далеко не перша подібна угода, пов’язана з покупкою компаній, що займаються розробками, або якось пов’язаних з розвитком штучного інтелекту. У список покупок за останній час потрапили такі компанії, як VocalIQ, Perceptio і Emotient.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft буде зберігати дані на дні океану

Не треба платити за охолодження дата-центру, порахували в Редмонді. Коли ноутбук або смартфон сильно нагрівається, розумієш, що пристрої потрібно охолоджувати 🙂 Виходячи з цього досвіду, приблизно можна собі уявити кількість тепла, що виробляється сховищами тисяч серверів у світі цифрових технологій. Проблема настільки серйозна, що Facebook і Google наприклад, прагнуть обладнати свої системи зберігання та обробки даних […]

Колишній віце-президент Google: кращі фотографії створюються тільки на iPhone

З року в рік ми бачимо, як конкуренти напихають свої флагмани крутими камерами, міряючись мегапікселямі і технологіями обробки фотографій. Вік Гандотра, колишній глава відділу Google+, заявив, що єдиним смартфоном, на який він би замінив «зеркалку», – iPhone. У своїй публікації в Facebook він назвав iPhone 7 «кінцем епохи DSLR-камер для більшості людей». Він вважає, що […]

Як виглядає iPhone 7 Plus в двох нових варіантах чорного кольору

Якщо вірити останнім повідомленням інсайдерів, iPhone 7/7 Plus вийде в п’яти кольорах, одним з яких стане чорний. Правда, яким саме буде цей чорний колір, поки точно не відомо. Деякі джерела стверджують, що iPhone 7 вийде в кольорі Space Black, який, по суті, є «дуже темно-сірим». Цей колір добре відомий за попередніми (до iPhone 6) моделями […]