"Apple заплатить до 200 тисяч доларів за знайдені в своєму ПО уразливості"

Днями глава служби безпеки Apple Іван Крстич повідомив, що компанія готова викласти чималу суму стороннім фахівцям за виявлення уразливості в «яблучному» програмному забезпеченні. Винагороди хакерам можуть досягати $200 000.

Зазначимо, що Apple далеко не перша компанія, яка вирішила вдатися до допомоги сторонніх осіб для підвищення рівня безпеки своїх продуктів по системі винагороди. Вона лише долучилася до таких відомих компаній, як Microsoft, Yahoo, Chrysler і United Airlines.

Говорячи про щедрість в справах, що стосуються забезпечення безпеки, варто відзначити і компанію Google, яка за минулий рік в цілому виплатила близько $550. 000 людям, які виявили слабкі місця в Android.

"Google"

Крім того, список «щедрих» брендів поповнила і соціальна мережа Facebook. Представники компанії повідомили, що, починаючи з 2011 року сума виплат за послуги хакерів і просто осіб, небайдужих до долі соціальної мережі, склала майже $4,3 мільйони. Значну суму розділили більш ніж 800 фахівців з усього світу.

"винагорода"

Розробники Apple вважають, що їхня пропозиція дозволить стимулювати фахівців з усіх куточків світу на серйозні відкриття в області виявлення проломів в безпеці. Купертінівці також вважають, що це рішення дозволить уникнути повторення ситуації, яка сталася кілька місяців тому. Тоді ФБР вимагало від Apple розблокувати iPhone, що належав терористу. Однак незабаром після відмови компанії виконати вимогу, ФБР все-таки вдалося зламати пристрій.

Співробітники Apple також відзначили, що вони посилили заходи безпеки, тому хакерам доведеться «попітніти». Крім того, купертінівці уточнили, що фахівцям доведеться надати докази не тільки наявності самої вади, а й докази її небезпеки. Тільки в цьому випадку компанія виплатить винагороду, при цьому сума буде залежати від цінності відкриття.

Ще більше інформації про винагороди за виявлені уразливості читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Мобильные системы платежей: партнерство и никакой конкуренции

Сегодня мы уже делились с вами новостями о широчайших шагах системы мобильных платежей Apple Pay по розничному рынку. Многие аналитики говорят об очевидном: на наших глазах «яблочная» корпорация творит – создает новый тренд. Тем не менее, у компании есть конкурент под именем Square, ставший камнем преткновения для Apple на самом начальном этапе внедрения системы. Что […]

Windows 10 Mobile встановлена ​​на більш ніж 1 млн пристроїв

Компанія Microsoft, яка є одним з аутсайдерів на ринку смартфонів, все ж повільно, але впевнено нарощує свою частку. Днями оглядач Марі Джо Фолі з посиланням на свої джерела в недавньому подкасті повідомила, що вже зараз зафіксовано понад 1 мільйон пристроїв, що працюють під управлінням Windows 10 Mobile. Це дійсно відмінний показник, враховуючи те, що смартфони ще […]

Вийшла друга публічна бета-версія iOS 10.1

Позавчора Apple випустила другу бета-версію iOS 10.1, яка спочатку була доступна тільки для зареєстрованих розробників. Зараз цю тестову збірку можуть встановити і публічні бета-тестери. Помітних нововведень у другій бета-версії iOS 10.1 не виявлено. Всі зміни спрямовані на збільшення продуктивності та підвищення стабільності роботи системи. Розробники, що вже встановили iOS 10.1 beta 2 зазначають, що на […]