На прес-конференції, присвяченій презентації трейлера «Зоряні війни: Пробудження сили», режисер картини Джей Джей Абрамс з'явився з годинником Apple Watch. Фотографії поширив в Мережі офіційний ресурс Starwars.

Судячи по опублікованим знімкам, Абрамс віддав перевагу 38-мм моделі Apple Watch з нержавіючої сталі з ремінцем темно-синього кольору з сучасною пряжкою. На відміну від німецького дизайнера Карла Лагерфельда, який носить ексклюзивну версію Apple Watch Edition із золотим блоковим браслетом, режисер обмежився звичайною моделлю. Вартість годинника Абрамса становить 750 доларів.

Ще раніше з гаджетом Apple з'явився в кадрі репер Фаррелл Вільямс, учасник американської версії телепередачі «Голос». Він волів золотий варіант Apple Watch Edition, правда зі спортивним ремінцем білого кольору.

На відміну від реалізації інших пристроїв, компанія вирішила роздати Apple Watch знаменитостям і відкрила пристрій для сесій індивідуальної примірки у фірмових магазинах Apple Store і спеціалізованих бутіках ще до офіційного старту продажів.

Напередодні стало відомо, що очікувний 24 квітня запуск Apple Watch в країнах "першої хвилі" буде перенесений. Бажаючі придбати новинку як і раніше можуть в режимі онлайн оформити попереднє замовлення, а також особисто прийти в Apple Store і приміряти пристрій, але чекати смарт-годинник доведеться, швидше за все, тепер уже до червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

ФБР требует у Apple предоставить доступ к зашифрованным данным

Джеймс Коул, заместитель генерального прокурора США в своем интервью заявил, что в настоящее время в конгрессе активно ведется работа над законопроектом, согласно которому все организации, которые имеют отношение к связи будут обязаны по запросу предоставлять представителям контролирующих органов любую информацию, в том числе и зашифрованную. Эта новость была анонсирована Коулом во время встречи с представителями […]

Apple работает над обновлением IOS версии 8.4, которое добавит новый музыкальный сервис

Компания Apple сейчас загружена по полной: она одновременно работает над прошивками iOS 8.2, 8.3 и 9.0. Теперь к этому длинному списку добавилась прошивка 8.4. По слухам, iOS 8.4 уже находится в разработке и носит кодовое название популярного горнолыжного курорта в Колорадо – Copper (медь). Также известно, что выход обновления запланирован после Apple Watch, поэтому ждать […]

Apple і CATL створять акумулятор для електромобіля

Дехто вважає, що купертінівці практично повністю відмовилися від ідеї створення власного транспортного засобу, переорієнтувавшись на системи автоматичного управління. Однак останні дані свідчать про протилежне. За даними джерел видання Yicai Global, не так давно Apple уклала логовір про спільну розробку акумулятора з китайською компанією Contemporary Amperex Technology Limited (CATL), яка займається створенням автомобільних акумуляторних батарей. Варто зазначити, що […]