На прес-конференції, присвяченій презентації трейлера «Зоряні війни: Пробудження сили», режисер картини Джей Джей Абрамс з'явився з годинником Apple Watch. Фотографії поширив в Мережі офіційний ресурс Starwars.

Судячи по опублікованим знімкам, Абрамс віддав перевагу 38-мм моделі Apple Watch з нержавіючої сталі з ремінцем темно-синього кольору з сучасною пряжкою. На відміну від німецького дизайнера Карла Лагерфельда, який носить ексклюзивну версію Apple Watch Edition із золотим блоковим браслетом, режисер обмежився звичайною моделлю. Вартість годинника Абрамса становить 750 доларів.

Ще раніше з гаджетом Apple з'явився в кадрі репер Фаррелл Вільямс, учасник американської версії телепередачі «Голос». Він волів золотий варіант Apple Watch Edition, правда зі спортивним ремінцем білого кольору.

На відміну від реалізації інших пристроїв, компанія вирішила роздати Apple Watch знаменитостям і відкрила пристрій для сесій індивідуальної примірки у фірмових магазинах Apple Store і спеціалізованих бутіках ще до офіційного старту продажів.

Напередодні стало відомо, що очікувний 24 квітня запуск Apple Watch в країнах "першої хвилі" буде перенесений. Бажаючі придбати новинку як і раніше можуть в режимі онлайн оформити попереднє замовлення, а також особисто прийти в Apple Store і приміряти пристрій, але чекати смарт-годинник доведеться, швидше за все, тепер уже до червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Как быстро выключить или перезагрузить Mac.

Думаю, многие сталкивались с потребностью быстро выключить или перезагрузить Mac, особенно, если речь идет не об одном, а о нескольких компьютерах. Конечно, можно активировать принудительное завершение работы, просто зажав кнопку выключения, но если вы хотите сделать это максимально безопасно для компьютера, лучше воспользоваться специальными клавиатурными сокращениями.  Для выключения Mac нажмите одновременно Control+Option+Command+Power (кнопку выключения) или […]

Состоялась премьера нового iPhone

9 сентября в 8 вечера по Киеву в выставочном зале Flint Center for the Performing Arts, вмещающем 2400 человек, состоялась презентация новых яблочных гаджетов. Наибольший интерес среди пользователей вызвало новое поколение iPhone, очередь за которым в США начала выстраиваться еще неделю назад.   Выбор выставочного зала оказался не случайным, ведь именно здесь три десятка лет […]

GAMES. Довгоочікуваний Forgotten Memories

Найвідоміший мобільний хоррор Forgotten Memories, нарешті вийшов для iPhone і iPad. І цього разу компанія Psychoz Interactive не стала зраджувати своїм «принципам» і відклала реліз на кілька годин, хоча обіцяли випустити гру в App Store по повністю північноамериканському часу (часовий пояс не вказали). На даний момент вартість Forgotten Memories становить 5 доларів США, але даний […]