У Instagram вчора з’явився новий розділ Instagram Stories, який складається з окремих від основної стрічки особистих блогів з фотографіями і відео. Вони будуть автоматично видалятися через добу, повідомляє TJ.

"Instagram Stories"

У компанії пояснили такий крок тим, що з роками у користувачів (в тому числі брендів) сервісу виробилися “певні самообмеження”: щоб максимізувати кількість переглядів і лайків, користувачі публікують фото і відео рідше, зате більше уваги стали приділяти обробці, публікації же вони розтягують за часом.

Наприклад, побувавши на концерті улюбленої групи, користувач швидше опублікує одне фото або відео, а не задокументує ввесь захід цілком, щоб передплатники не скаржилися на занадто велику кількість постів у стрічці. Саме для таких ситуацій і потрібні Stories, де є можливість відразу ж поділитися великою кількістю фото або відео (до 10 секунд) з заходу, не засмічуючи стрічку, кажуть в Instagram.

Stories – це окремий блог, який з’явиться у кожного користувача. При цьому можна завести лише один такий блог. Розділ з «історіями» знаходиться вгорі стрічки і зникає при прокручуванні. Аватарки користувачів, що опублікували ще непереглянуты «історії», позначаються ореолом з кольоровим градієнтом. Для нової публікації потрібно зробити свайп вправо з екрану стрічки новин.

За замовчуванням користувачі будуть підписані на всы «історії» тих, кого вони читають в Instagram. Від «історій» небажаних користувачів можна відписатися окремо, і ті самі можуть регулювати, хто зможе бачити їх публікації: всі передплатники, тільки ті, на кого вони підписані, або ніхто зовсім.

Також читай наступне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла фінальна iOS 9.3.2. Що нового

Бета версії позаду. Вчора  Apple, нарешті, представила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Учасники бета-тестування могли самостійно поспостерігати за еволюцією системи протягом 6 бета-версій, якими розробники балували нас ще з 7 квітня. Офіційний список змін iOS 9.3.2 виглядає наступним чином: Виправлена ​​помилка, при якій на деяких, об'єднаних в пару з iPhone SE, аксесуарах Bluetooth, […]

Microsoft зробить аксесуари Xbox One сумісні з Windows

Компанія Microsoft анонсувала запуск програми Xbox Wireless, яка повинна дозволити геймерам підключати аксесуари від Xbox One до комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows 10. Нові ПК і ноутбуки будуть оснащуватися спеціальним ресивером Xbox Wireless, за допомогою якого користувачі зможуть встановлювати безпровідний зв’язок з різними ігровими аксесуари. Першим пристроєм, який отримав Xbox Wireless став новий комп’ютер […]

У Tesla з’явився конкурент

Ще одна цікава новинка CES 2016 – електрокар від компанії Faraday Future. Маловідома компанія за минулий рік розширила штат співробітників і залучила близько $ 1 млрд інвестицій для будівництва власного заводу. Ходять чутки, що новий бренд фінансується Apple. Серед співробітників Faraday Future є професіонали, які працювали свого часу в Apple, BMW, Boeing, Ford і навіть […]