У Instagram вчора з’явився новий розділ Instagram Stories, який складається з окремих від основної стрічки особистих блогів з фотографіями і відео. Вони будуть автоматично видалятися через добу, повідомляє TJ.

"Instagram Stories"

У компанії пояснили такий крок тим, що з роками у користувачів (в тому числі брендів) сервісу виробилися “певні самообмеження”: щоб максимізувати кількість переглядів і лайків, користувачі публікують фото і відео рідше, зате більше уваги стали приділяти обробці, публікації же вони розтягують за часом.

Наприклад, побувавши на концерті улюбленої групи, користувач швидше опублікує одне фото або відео, а не задокументує ввесь захід цілком, щоб передплатники не скаржилися на занадто велику кількість постів у стрічці. Саме для таких ситуацій і потрібні Stories, де є можливість відразу ж поділитися великою кількістю фото або відео (до 10 секунд) з заходу, не засмічуючи стрічку, кажуть в Instagram.

Stories – це окремий блог, який з’явиться у кожного користувача. При цьому можна завести лише один такий блог. Розділ з «історіями» знаходиться вгорі стрічки і зникає при прокручуванні. Аватарки користувачів, що опублікували ще непереглянуты «історії», позначаються ореолом з кольоровим градієнтом. Для нової публікації потрібно зробити свайп вправо з екрану стрічки новин.

За замовчуванням користувачі будуть підписані на всы «історії» тих, кого вони читають в Instagram. Від «історій» небажаних користувачів можна відписатися окремо, і ті самі можуть регулювати, хто зможе бачити їх публікації: всі передплатники, тільки ті, на кого вони підписані, або ніхто зовсім.

Також читай наступне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Как мошенники зарабатывают на iPhone 6

Недавно компания Apple презентовала новую версию своего мобильного телефона. Смартфон iPhone 6 был одним из самых ожидаемых гаджетов – тысячи людей по всему миру ждали его появления на витринах. Люди даже оформляли предварительные заказы, но внося предоплату еще до выхода ожидаемой покупки, они не догадывались, что многим из них суждено стать жертвами мошенников.   Московской […]

Уродженець Росії змінив український паспорт і отримав iPhone 7

Декілька днів тому ми писали про цікаву акцію, яку організувала українська мережа магазинів побутової електроніки «Алло». Організатори конкурсу запропонували українцям змінити прізвище та ім’я в паспорті на «Айфон Сім» і отримати за це iPhone 7. Жарти-жартами, але перший iPhone 7 (з п’яти розігруваних) дійсно знайшов свого власника. Ним став уродженець міста Нягань (Тюменська область, Росія), який проживає в […]

Постачальники йдуть від Apple через падіння продажу iPhone

Продаж смартфонів Apple падає третій раз поспіль за рік. Обсяг продажу айфонів скоротився на 5%, компанія втратила на цьому 13% прибутку. Експерти вважають, що такий показник вплинув не тільки на Apple, але і на її постачальників. “Ринок смартфонів величезний, щорічний продаж становить близько 1,5 млрд одиниць. Але суперцикл завершується, ринок каннібалізується. Згодом компаніям-постачальникам доведеться розширювати […]