"Швейцарські годинники стали "розумними" і недорогими"

Швейцарські годинники протягом десятиліть перетворилися з категорії елітних товарів в справжній самостійний бренд, який став вище, ніж назва окремо взятої торгової марки.

Звичайно, справжні цінителі завжди в числі перших назвуть Breguet, Rolex і ще кілька торгових марок, які разом роками формували той самий загальний luxury-бренд «швейцарський годинник». Його головними ознаками стали, в першу чергу, надійність, довговічність, елегантність і, звичайно ж, висока ціна, яка підкреслює приналежність власника даного аксесуару до вищого суспільства.

Однак сучасний світ змінюється так швидко, що, здавалося б, непорушна класика, теж змушена адаптуватися під нові реалії. Ось і швейцарські годинники перестали бути виключно над-дорогим аксесуаром, при цьому зберігши свої головні риси – надійність і елегантність, додавши сюди ще й орієнтацію на інновації та новітні технології.

Піонером у цьому напрямку стала компанія ALFEX, яка довгий час перебувала в тіні великих брендів зі Швейцарії, але, схоже, вже в найближчі роки створить нову нішу на годинниковому ринку. Сьогодні годинник ALFEX можна придбати за ціною в районі 300-700 USD в залежності від характеристик, при цьому їх власник отримає все ту ж швейцарську якість, тільки з орієнтацією на більш широкого споживача. Безумовно, консерватори сприйняли такий крок швейцарської компанії негативно, однак практика показує, що саме маркетологи ALFEX мають рацію.

Тепер же швейцарський виробник вирішив піти далі, розбавивши класичну надійність з високими технологіями. У липні на виставці Moscow Watch Expo компанія ALFEX представила по-справжньому інноваційний продукт – Connect Smart Watch, колекцію годинників, що об’єднали в собі класику циферблату з інноваціями на базі OS Android.

Нові годинники через протокол Bluetooth здатні синхронізуватися зі смартфоном під керуванням OS Android, показуючи на циферблаті інформацію про пропущені дзвінки, листи без відповіді в електронній пошті чи повідомлення соціальних мережах і популярних месенджерів.

Крім того, завдяки Connect Smart Watch можна контролювати свою фізичну активність, отримуючи інформацію про пульс, серцебиття, пройдені кілометри за день. Таким чином, завдяки простій синхронізації зі смартфоном, нові годинники, залишаючись виконаними в класичному дизайні, отримали функцію смартфону, розумного годинника і фітнес-браслета.

У компанії ALFEX заявили, що новий продукт орієнтований, в першу чергу, на ділових, але, в той же час, молодих людей, які, з одного боку, знаходяться в режимі постійної зайнятості, а з іншого – цінують особисту свободу, інновації, індивідуальність , спілкування і турботу про своє здоров’я. Іншими словами, це люди, які мають достатньо грошей, щоб купувати дорогі аксесуари, але готові йти на компроміси, при цьому отримуючи інноваційний продукт і вкладаючи свій заробіток в отримання нових вражень.

Цікаву інформацію також можеш прочитати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WhatsApp таки шифрує не всю інформацію

Тільки  вчора написали, що WhatsApp став самим захищеним месенджером, як прийшло спростування. Ні, Як Кум не брехав і додаток дійсно шифрує повідомлення, фото і відео. Але частину інформації він все одно зберігає. Причому це все прописано в угоді користувача (так, його хтось прочитав). Як виявилося, WhatsApp збирає всю супутню інформацію – час і дату доставки, мобільні […]

Чому Анджела Арендтс носить працівників Apple Store на руках

За підсумками 2015 року, показник утримання працівників роздрібної торгівлі в колективі склав 81%. Це найвища відмітка за всю історію існування компанії, за словами самої Анжели Арендтс. На її думку, вся справа в унікальному почутті єдності колективу, характерному для Apple.  Та й ставлення до працівників магазинів у глави роздробу відповідне. Вони повинні відчувати себе не просто обслуговуючим […]

Тепер Tesla сама паркується в гараж

Компанія випустила чергове оновлення прошивки (7.1) для для автомобілів Model S і X, яка додала нову функцію Summon. Тепер власник електрокара, під’їхавши до свого будинку, може вийти з автомобіля і довірити йому подальшу парковку в гараж. Він сам знайде гараж, відкриє ворота, заїде всередину, заглушить двигун і закриє гараж за собою. Все це можливо при підключенні […]