"У iOS 10 Apple відмовилася від старих смайлів і намалювала 100 нових"

Що робити дизайнеру додатків, коли йому стає нудно? Малювати смайли! Останні два місяці Apple працювала не тільки над підвищенням стабільності iOS 10, але і займалася перемальовуванням смайлів.

Схоже, що компанія готується до повного оновлення всієї колекції Емодзі, до якої за дев’ять років ми встигли вже добряче звикнути.

Нові смайли з’явилися в iOS 10 beta 4, що вийшла вчора. Їх головна особливість – значна деталізація. Кожна мордочка промальована з найдрібнішими нюансами: тіні, відблиски, текстури.

"смайли"

Частина смайлів прийшла на зміну старим, частина – доповнює вже існуючу колекцію. Зрозуміло одне: Apple планує повністю переробити абсолютно всі Емодзі. Нові смайли стануть ще одним етапом з вдосконалення власного месенджера iMessage, який в релізі iOS 10 отримав цілий ряд нововведень.

І якщо когось не влаштовує стабільність мобільної операційної системи iOS 10, Apple постарається задобрити такого користувача красивими смайлами.

На схожу тему в нас була надрукована раніше інша стаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В браузере Safari обнаружена серьезная проблема с безопасностью

   Программисты из Лаборатории Касперского обнаружили серьезную брешь в информационной безопасности Safari – стандартного веб-браузера, устанавливаемого на компьютеры под управлением операционной системы OS X.     Все дело в том, что Safari сохраняет все данные о последней рабочей сессии, необходимые для ее восстановления на случай внезапного прерывания. Для этого в браузере есть специальная функция – Reopen […]

Нова версія Android-трояна Tordow обзавелася функціями шифрувальника

Банкер Tordow був детально описаний у вересні 2016 року спеціалістами «Лабораторії Касперського». Вперше Banker.AndroidOS.Tordow.a (далі Tordow) виявили в лютому 2016 року. Від більшості інших мобільних банкерів він відрізняється тим, що прагне отримати root-привілеї в системі, хоча гроші можна викрасти і без цього. Root-права надають малварі нові вектори атак і унікальні можливості. Наприклад, Tordow встановлює один із […]

У iOS 10 анімації будуть відтворюватися автоматично

До релізу iOS 10 залишилося кілька тижнів, однак нам досі невідомо про всі нововведення, які чекають користувачів. Так, програмний інженер Apple Джер Ноубл в блозі WebKit написав, що в нову версію операційної системи були внесені зміни в відтворення GIF-анімацій в браузері Safari. У iOS 8 і iOS 9 такі файли були закодовані з використанням тега […]