"Apple робить прошивку для самоуправляючих машин"

Уже не перший рік Apple приписують роботу над власним автомобілем, а проект Titan все частіше пов’язують з цілою транспортною індустрією, яку готує американський виробник.

Видання Bloomberg запевняє, що замість створення самих автомобілів, Apple сконцентрується над випуском додатків і програмної платформи для роботи самоуправляючого транспорту.

Ключову роль у створенні такого ПО зіграє екс-глава компанії, що створила ОС QNX (систему, яку пізніше придбала BlackBerry), Ден Додж. Спільно зі старшим віце-президентом Apple з розробки програмного забезпечення Бобом Менсфілдом, який тепер належить до Project Titan, Ден Додж буде працювати над розробкою автопілота.

"Project Titan"

Більш за все, Apple не відкладає ідею створення власного автомобіля, але проектувати транспорт з нуля компанія навряд чи буде. У дусі Apple – придбати цілу автомобільну компанію і потім запустити серійне виробництво під власним брендом.

За підрахунками аналітиків, на дослідження і розробки в автомобільному сегменті, тільки за другий квартал 2016 року Apple перевела суму, яка на $2,6 млрд більше минулорічної. Сам же глава компанії Тім Кук ситуацію не коментує, парируючи: «Apple працює над значною кількістю продуктів, крім уже представлених на ринку». Подивимося.

Тут ти можеш дізнатися дещо про один з нових патентів Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple пропустила в App Store додаток FlexBright – аналог «нічного режиму» в iOS 9.3

Яким би якісним не був монітор мобільного пристрою або комп’ютера, від довгого сидіння перед ним очі втомлюються в будь-якому випадку, і навіть існує ризик погіршення зору. В онлайн-магазині Apple з’явилося перше додаток, що дозволяє змінювати кольорову температуру дисплея в залежності від часу доби. Днем користувачі можуть встановлювати холодні кольори, а вночі, навпаки, теплі. Таке рішення […]

Бета-версія OS X 10.11.4 оновилася в сьомий раз поспіль

Реліз сьомий за рахунком бета-версії OS X 10.11.4 можна трактувати виключно як привід знову трохи поговорити про заплановані в найближчому системному апдейт нововведеннях. Їх насправді не так вже й багато: захищені паролем замітки Notes (з можливістю доступу до них на iOS-гаджетах з прошивкою 9.3), імпорт заміток Evernote, функція повноцінного перегляду Live Photos (з динамікою і звуком) […]

Ефективний пошук готелю на iPhone та iPad

Наближаються Новий рік та Різдво, а разом із ними – пора відпусток із друзями та у родинному колі. Тож наразі стає проблема зручного та ефективного пошуку готелю. У цьому випадку на допомогу мандрівникам прийде RoomGuru — зручна програма для пошуку готелів на iPhone і iPad, яка дозволяє порівнювати ціни на розміщення з сотень сайтів одночасно. […]