sfvfsgsfgfsg

Компанія ABB уклала контракт з транспортним представництвом Женеви на розробку швидкісних систем підзарядки для електроавтобусів. Громадський транспорт на електротязі зможе зарядитися всього за 15 секунд. Пілотні випробування технології вже пройшли успішно.

ABB обладнає технологією підзарядки 12 автобусів TOSA і 13 електрозаправних станцій, які будуть встановлені вздовж траси Line 23 – вона з’єднує женевський аеропорт з передмістям. Автобуси зможуть підключатися до слотів зарядки за одну секунду, а весь процес підживлення енергією займе 15 секунд. Цього часу буде достатньо для отримання 600 кВт. Повний цикл зарядки займе 4-5 хвилин.

Автобуси на електротязі будуть обслуговувати 10 000 пасажирів щодня – приблизно стільки людина користується трасою Line 23 кожен день. Дорогу спеціально продовжать, щоб з’єднати аеропорт і новий район Прай-Акасі-Верньє, в якому зосереджено 11 000 нових квартир і офісних приміщень, розрахованих на 11 000 співробітників.

hdjhdcjhck

За оцінками ABB, мережа електробусів дозволить щорічно зменшувати кількість вуглекислих викидів на 1000 тонн. Так як двигуни електробусів не виробляють шуму, шумове забруднення також скоротиться. Очікується, що електробуси з’являться на вулицях швейцарського міста вже в наступному році. Цілий ряд компаній ведуть розробку систем живлення для електротранспорту. Стартап Proterra на початку липня представив нову технологію швидкісної електрозаправки, яка за 10 хвилин забезпечить автобусу пробіг в 50 км. Це швидше, ніж заправка дизельним паливом або отримання живлення на станції Tesla Supercharger.

З червня Toshiba почала тестувати бездротову швидкісну систему підзарядки для електробусів. Технологія на основі магнітного резонансу дозволяє заряджати транспортний засіб за 15 хвилин. Навесні цього року вчені з Національної лабораторії Ок-Рідж при Міністерстві енергетики США створили високоефективну бездротову зарядку потужністю 20 кіловат. У порівнянні з проводовим способом, цей метод займає в тричі менше часу, а його ефективність становить 90%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обережно, шахраї!

Представники мережі re:Store відзначають велику кількість звернень до служби підтримки від користувачів, які були обмануті шахраями, що видають себе за співробітників компанії. Злочинці діють за старою і знайомою схемою з розіграшем призів. На пошту або аккаунт жертви в соціальній мережі приходить лист від «співробітника re:Store» з повідомленням про виграш. Новий iPhone або iPad вже чекає свого […]

Apple Watch 1990 року народження

Ми другий рік обговорюємо Apple Watch, мовляв «перший годинник від Apple». Але компанія вже виробляла такі аксесуари з незапам'ятних часів – ще до того, як багато хто з нас під стіл пішки ходив. Сьогодні такий годинник – раритет із солідною цінністю, і тому багато власників не без жадібності хочуть позбутися від них на аукціонах. Днями […]

Apple вільна. ФБР розблокувало iPhone самостійно

Підійшла до завершення епопея Apple проти уряду США, яка тривала вже 3 місяці. Закінчилося все досить несподівано – ФБР знайшло можливість для злому iPhone без допомоги Купертіно. У виграші опинилися всі – бюро змогло отримати доступ до даних стрілка з Сан-Бернардіно, а Apple вийшла переможцем в справі про особисті дані. Поки невідомо, як саме ФБР […]