sfvfsgsfgfsg

Компанія ABB уклала контракт з транспортним представництвом Женеви на розробку швидкісних систем підзарядки для електроавтобусів. Громадський транспорт на електротязі зможе зарядитися всього за 15 секунд. Пілотні випробування технології вже пройшли успішно.

ABB обладнає технологією підзарядки 12 автобусів TOSA і 13 електрозаправних станцій, які будуть встановлені вздовж траси Line 23 – вона з’єднує женевський аеропорт з передмістям. Автобуси зможуть підключатися до слотів зарядки за одну секунду, а весь процес підживлення енергією займе 15 секунд. Цього часу буде достатньо для отримання 600 кВт. Повний цикл зарядки займе 4-5 хвилин.

Автобуси на електротязі будуть обслуговувати 10 000 пасажирів щодня – приблизно стільки людина користується трасою Line 23 кожен день. Дорогу спеціально продовжать, щоб з’єднати аеропорт і новий район Прай-Акасі-Верньє, в якому зосереджено 11 000 нових квартир і офісних приміщень, розрахованих на 11 000 співробітників.

hdjhdcjhck

За оцінками ABB, мережа електробусів дозволить щорічно зменшувати кількість вуглекислих викидів на 1000 тонн. Так як двигуни електробусів не виробляють шуму, шумове забруднення також скоротиться. Очікується, що електробуси з’являться на вулицях швейцарського міста вже в наступному році. Цілий ряд компаній ведуть розробку систем живлення для електротранспорту. Стартап Proterra на початку липня представив нову технологію швидкісної електрозаправки, яка за 10 хвилин забезпечить автобусу пробіг в 50 км. Це швидше, ніж заправка дизельним паливом або отримання живлення на станції Tesla Supercharger.

З червня Toshiba почала тестувати бездротову швидкісну систему підзарядки для електробусів. Технологія на основі магнітного резонансу дозволяє заряджати транспортний засіб за 15 хвилин. Навесні цього року вчені з Національної лабораторії Ок-Рідж при Міністерстві енергетики США створили високоефективну бездротову зарядку потужністю 20 кіловат. У порівнянні з проводовим способом, цей метод займає в тричі менше часу, а його ефективність становить 90%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Viber тепер вміє дзвонити і надсилати повідомлення за допомогою Siri

Месенджер Viber оновив свій додаток для iOS, додавши в нього кілька цікавих функцій. У списку змін версії 6.3.1 значиться підтримка голосового асистента Siri, оптимізація витрат пам’яті, інтеграція з функціями iOS 10, а також оновлення призначеного для користувача інтерфейсу. Тепер сервісом Viber на iPhone або iPad можна буде керувати за допомогою віртуального помічника. Це означає, що для […]

VR-рукавички CaptoGlove полегшать взаємодію з віртуальними об’єктами

Однією з головних проблем віртуальної реальності в її нинішньому вигляді є те, що управління здійснюється за допомогою звичайних геймпадов або спеціальних контролерів, але користувач не може взаємодіяти з віртуальними об’єктами за допомогою рук, що псує враження від занурення. Компанія CaptoGlove розробила однойменні рукавички, які використовуються в якості контролера для шоломів віртуальної реальності Oculus Rift і HTC […]

Стів Доулинг – новий PR-менеджер Apple

Стів Доулінг офіційно став головним pr-директором Apple. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії на сторінці профілів топ-менеджерів каліфорнійської корпорації. Apple почала пошуки топ-менеджера після звільнення в травні 2014 Кеті Коттон, яка пропрацювала в корпорації майже 20 років і була одним з найдосвідченіших керівників компанії. За словами Коттон, рішення покинути Apple стало одним з найважчих […]