Буквально на днях Blizzard Entertainment представили широкой публике адаптированную под смартфоны популярную карточную игру Hearthstone: Heroes of Warcraft. Ранее эта игра была доступна только для пользователей PC и планшетов Android и iPad.

Для того чтобы оценить мощь орочьих барабанов и дух сражений, необходимо ни больше, ни меньше, а хотя бы iPhone 4s и старше (для iPod-ов – iPod touch 5G, для платформ Android – не ниже Android 4.0).

Blizzard отмечают, что игра мультиплатформенная, а значит, в противниках Вы можете встретить как владельцев планшетов или смартфонов, так и PC-шников. Но, как говорит один из топ-дизайнеров Hearthstone, Эрик Доддс, как и во всех остальных случаях, кто есть кто, соперники не узнают: информация о платформе, коей пользуется тот или иной игрок, скрыта. Кто знает, к кому вы попадёте, начав матч? Это всё – одна большая система.

Зато всем решившим запустить рассматриваемую нами игру на своих смартфонах достаётся «бустер» с классическими картами колоды, вполне себе такой хороший бесплатный бонус.

Также стоит добавить, что ввиду, как выразились Blizzard, «красивости» проекта игра требует немало энергии, так что наверняка запланирована ещё не одна оптимизация, чтоб продлить жизнь смартфонов, запустивших Hearthstone, по возможности подольше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як привести в порядок свою пошту на iPhone

Останнім часом стає модним напрямок «inbox zero» – мовляв, якщо тримати поштову скриньку «чистою» від листів, попередньо відповівши на них, можна стати більш продуктивним. В цілому це дійсно так: наприклад, ви можете прочитати лист і забути на нього відповісти, а так, перемістивши кореспонденцію в список «завершені», будете впевнені, що робота з нею завершена. Як правило, […]

Реліз нових iPad Pro 10,5″ і 12,9″ перенесений на травень-червень 2017 року

Очікується, що вже в наступному місяці Apple проведе презентацію нових планшетів. Але, як видно, цього не станеться. Про це повідомляють джерела Digitimes. Джерела стверджують, що реліз 10, і 12,9-дюймових iPad перенесений на травень-червень 2017 року. Очікувалося, що в березні покажуть три нові моделі iPad. Вендори сподівалися на те, що хоча б одна з двох моделей […]

Інцидент з палінням в компанії Foxconn

Як повідомляє видання Ekd, Террі Гоу, який є директором компанії Foxconn Technology Group, одного з найбільших контрактних виробників на нашій планеті і основного партнера Apple, кілька днів тому був ображений робочими свого ж підприємства за прохання не палити в недозволеному місці. У китайських і тайваньських соціальних мережах набирає популярність відеозапис, де видно, що Гоу просить […]