Буквально на днях Blizzard Entertainment представили широкой публике адаптированную под смартфоны популярную карточную игру Hearthstone: Heroes of Warcraft. Ранее эта игра была доступна только для пользователей PC и планшетов Android и iPad.

Для того чтобы оценить мощь орочьих барабанов и дух сражений, необходимо ни больше, ни меньше, а хотя бы iPhone 4s и старше (для iPod-ов – iPod touch 5G, для платформ Android – не ниже Android 4.0).

Blizzard отмечают, что игра мультиплатформенная, а значит, в противниках Вы можете встретить как владельцев планшетов или смартфонов, так и PC-шников. Но, как говорит один из топ-дизайнеров Hearthstone, Эрик Доддс, как и во всех остальных случаях, кто есть кто, соперники не узнают: информация о платформе, коей пользуется тот или иной игрок, скрыта. Кто знает, к кому вы попадёте, начав матч? Это всё – одна большая система.

Зато всем решившим запустить рассматриваемую нами игру на своих смартфонах достаётся «бустер» с классическими картами колоды, вполне себе такой хороший бесплатный бонус.

Также стоит добавить, что ввиду, как выразились Blizzard, «красивости» проекта игра требует немало энергии, так что наверняка запланирована ещё не одна оптимизация, чтоб продлить жизнь смартфонов, запустивших Hearthstone, по возможности подольше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Реліз нових iPad Pro 10,5″ і 12,9″ перенесений на травень-червень 2017 року

Очікується, що вже в наступному місяці Apple проведе презентацію нових планшетів. Але, як видно, цього не станеться. Про це повідомляють джерела Digitimes. Джерела стверджують, що реліз 10, і 12,9-дюймових iPad перенесений на травень-червень 2017 року. Очікувалося, що в березні покажуть три нові моделі iPad. Вендори сподівалися на те, що хоча б одна з двох моделей […]

Apple випустила публічні бета-версії iOS 10 і macOS Sierra

На конференції WWDC’16, анонсуючи нові операційні системи iOS 10 і macOS Sierra, Apple обіцяла, що публічні бета-версії цих ОС будуть доступні в липні. Apple не обманула. Вчора вийшли перші тестові збірки iOS 10 і macOS Sierra для учасників програми публічного бета-тестування Apple. Судячи з усього, ці публічні збірки ідентичні другим бета-версіям нових ОС, випущених на початку […]

Google представила Instant Apps – додатки, які запускаються без установки на пристрій

На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.     Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть […]