"Олімпійська збірна США з бігу використовує навушники, що стимулюють мізкові центри"

Літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стартують буквально через кілька тижнів. І поки весь світ чекає відкриття і робить ставки на те, чия ж збірна візьме найбільше золотих медалей, деякі спортсмени розкривають секрети своєї підготовки.

Згідно зі звітом Engadget, цікавий девайс для спортсменів, що зовні нагадує звичайні навушники, носить назву Halo Sport, а розробила його компанія Halo Neuroscience. Прилад обладнаний спеціальними мембранами, які під час тренувань посилають у головний мозок звукові і електромагнітні імпульси. Ці імпульси підвищують збудливість рухових нейронів головного мозку і сприяють створенню більш міцних міжнейронних зв’язків, впливаючи на синапси і стимулюючи вироблення нейромедіаторів. Завдяки цьому, за словами представників Halo Neuroscience, робота рухової кори і її сигнали краще синхронізуються з роботою м’язової системи.

"Halo Sport"

На веб-сайті компанії Halo Neuroscience можна знайти масу цікавої інформації. Зокрема і дані різних досліджень. Наприклад, під час співпраці компанії зі збірною США з гірських лиж показники спортсменів, які використовують навушники Halo Sport, були на 13% вищими, ніж у їхніх колег, які відмовилися від участі в експерименті.

Також проводилося дослідження за участю легкоатлетів, в ході якого контрольна група, яка використовує навушники для нейростимуляціі, показала результати в 2 рази кращі, ніж група без навушників.

Проте самі представники Halo Neuroscience стверджують, що про розвиток нового напряму в тренуванні спортсменів говорити не доводиться. Справа в тому, що дана технологія знаходиться ще на дуже ранній стадії експерименту і контрольні групи, які беруть участь в ньому, були вкрай нечисленні. Наприклад, число легкоатлетів, які використовували навушники Halo Sport, складалася з 23 чоловік, з яких лише 10 показали кращі результати, що цілком може пояснюватися кращою фізичною формою останніх.

Так що, поки ця технологія не доведе свою ефективність на більш великій групі випробувачів, мрії про те, що можна одягти навушники і, сидячи в кріслі, накачати своє тіло, доведеться відкласти в довгий ящик.

Просто для відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фоторедактор Prisma перетворюється в соціальну мережу

Фоторедактор Prisma став одним з найпопулярніших мобільних додатків в цьому році. Після його виходу Google Play і App Store заполонили численні клони. Відмінністю Prisma від раніше існуючих сервісів з обробки фотографій стало використання технології нейронних мереж і штучного інтелекту для перетворення знімків в твори мистецтва. З моменту релізу розробники випустили безліч оновлень, але останній апдейт […]

На Бродвеї поставлять ще один мюзикл про Джобса

Мода на адаптацію Джобсової біографії до театральних підмостків набирає обертів. Згадайте про оперу імені Джобса, Про плани воскресити в квітні старий-престарий мюзикл Nerds – І перейдімо до суті поточної новини: в Нью-Йорку очікується прем’єра ще одного мюзиклу – The Crazy Ones. Як вже можна здогадатися по запозиченій з культової реклами «Think Different»рядок, нова постановка теж буде про покійного […]

Bluetooth 5 представлений офіційно

Організація Bluetooth Special Interest Group, яка займається розвитком цього протоколу передачі даних, оголосила про вихід нового стандарту. П'ята версія буде орієнтуватися на «інтернет речей», розширить покриття, подвоїть швидкість обміну інформацією, а також дозволить створювати спеціальні мережі на базі декількох пристроїв. Вихід Bluetooth 5 на ринок очікують не раніше кінця 2016 року. Точні цифри про новий […]