"Олімпійська збірна США з бігу використовує навушники, що стимулюють мізкові центри"

Літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стартують буквально через кілька тижнів. І поки весь світ чекає відкриття і робить ставки на те, чия ж збірна візьме найбільше золотих медалей, деякі спортсмени розкривають секрети своєї підготовки.

Згідно зі звітом Engadget, цікавий девайс для спортсменів, що зовні нагадує звичайні навушники, носить назву Halo Sport, а розробила його компанія Halo Neuroscience. Прилад обладнаний спеціальними мембранами, які під час тренувань посилають у головний мозок звукові і електромагнітні імпульси. Ці імпульси підвищують збудливість рухових нейронів головного мозку і сприяють створенню більш міцних міжнейронних зв’язків, впливаючи на синапси і стимулюючи вироблення нейромедіаторів. Завдяки цьому, за словами представників Halo Neuroscience, робота рухової кори і її сигнали краще синхронізуються з роботою м’язової системи.

"Halo Sport"

На веб-сайті компанії Halo Neuroscience можна знайти масу цікавої інформації. Зокрема і дані різних досліджень. Наприклад, під час співпраці компанії зі збірною США з гірських лиж показники спортсменів, які використовують навушники Halo Sport, були на 13% вищими, ніж у їхніх колег, які відмовилися від участі в експерименті.

Також проводилося дослідження за участю легкоатлетів, в ході якого контрольна група, яка використовує навушники для нейростимуляціі, показала результати в 2 рази кращі, ніж група без навушників.

Проте самі представники Halo Neuroscience стверджують, що про розвиток нового напряму в тренуванні спортсменів говорити не доводиться. Справа в тому, що дана технологія знаходиться ще на дуже ранній стадії експерименту і контрольні групи, які беруть участь в ньому, були вкрай нечисленні. Наприклад, число легкоатлетів, які використовували навушники Halo Sport, складалася з 23 чоловік, з яких лише 10 показали кращі результати, що цілком може пояснюватися кращою фізичною формою останніх.

Так що, поки ця технологія не доведе свою ефективність на більш великій групі випробувачів, мрії про те, що можна одягти навушники і, сидячи в кріслі, накачати своє тіло, доведеться відкласти в довгий ящик.

Просто для відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нове в App Store: симулятор дерева і небезпечні гонки

Сьогодні в рубриці "Нове в App Store" розповідаємо про дві нові ігри для iOS: крутий симулятор дерева і захоплюючі перегони по автобану. Новий софт в App Store NAMOO – Wonders of Plant Life Namoo – це інтерактивна 3D-енциклопедія, що розповідає про життя флори і циклах її розвитку. До того ж, це своєрідний симулятор – ти можеш взяти участь в будь-якому з процесів, […]

Xiaomi запускає власний платіжний сервіс Mi Pay

9 вересня 2014 року Apple не тільки анонсувала два нових iPhone, показала оновлені операційні системи iOS 9 і OS X OS X Yosemite, а й представила власну платіжну систему Apple Pay. Завдяки Apple Pay розраховуватися за покупки можна, приклавши смартфон або смарт-годинник Apple Watch до терміналу, що підтримує роботу з системою. З тих пір пройшло […]

Час перевірки додатку перед публікацією в App Store зменшився до 24 годин

Якщо судити за відгуками розробників, то ще близько року тому цензори App Store перевіряли відправлений ним додаток близько 8-9 днів. Не так давно час перевірки зменшився до 2-3 днів. Але Apple не зупинилася на досягнутому. Зараз цензори магазину додатків перевіряють відправлену їм програму або гру лише протягом 24 годин. Такою інформацією днями поділилося видання Bloomberg. Варто […]