"All-In-One Messenger об'єднає всі месенджери в один"

Спробуйте проаналізувати, як багато часу ви витрачаєте на листування в месенджерах? WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Slack, Viber, Telegram, Google Hangouts, ледь жива ICQ … У кожного – свій окремий додаток, свій звук оповіщення і шматочок простору в Dock-меню.

На початку березня команда розробників з Австрії показала додаток Franz, який дозволив об’єднати півтора десятка месенджерів в один.

За протоптаною стежкою вирішили піти і автори розширення для браузера Chrome – All-in-One Messenger.

"All-in-One Messenger"

Принцип його роботи все той же: через веб-версії месенджерів ви прив’язуєте обліковий запис до однієї з вкладок розширення і отримуєте відразу кілька месенджерів в одному додатку.

Список підтримуваних All-in-One Messenger сервісів більший, ніж пропонує Franz:

"Franz"

Думка

Хочеться відзначити, що у All-in-One Messenger є один істотний недолік. Під час роботи з ним на фоні обов’язково повинен бути запущений браузер Chrome.

Тобто ви можете закрити всі вкладки і згорнути Chrome в трей, але не виходити з програми. В іншому випадку All-in-One Messenger працювати не буде.

У Franz все дещо зручніше: окремий незалежний додаток з точно такими ж вкладками і можливість налаштувати декількох облікових записів, що належать одному месенджеру.

Щоб не говорили про безпеку і занепокоєння, пов’язані з конфіденційністю, хочеться сказати: рішення «все в одному» для світу месенджерів – зручна і незамінна річ для тих, хто економить свій час. До числа Franz тепер приєднався All-in-One Messenger і з’явився вибір. Життя налагоджується.

Цікаві новини про месенджери читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що робити якщо додаток завис при установці або в процесі оновлення

Час від часу деякі власники яблучних мобільних пристроїв скаржаться на проблеми, що виникають при завантаженні нових і відновленні вже встановлених додатків з App Store. Судячи з відгуків, процес скачування або оновлення може просто зависати. У цій інструкції ми розглянемо кілька варіантів, які повинні допомогти в даній ситуації. Варто зазначити, що подібні проблеми можуть з’являтися і […]

Можливо, ми більше не побачимо колишній App Store

Як тільки вийшла перша бета-версія iOS 10, розробники мало не відразу ж почали тестувати нову функцію App Store – розміщення рекламних оголошень своїх додатків в пошуковій видачі. До чого все це призведе, було незрозуміло до тих пір, поки розробник Tweetbot не виклав один досить цікавий скріншот. Він відкрив App Store і спробував знайти свій Twitter-клієнт […]

Шпалери WWDC 2016 року для iPhone, iPad і Mac

Як пристойний епло-фан дивиться трансляцію улюбленої компанії? Насправді варіантів маса;) Але що незмінно, так це правильні шпалери на пристроях Apple. Цього літа в моді темні кольори, різнокольорові символи «під код» і обов'язкові білі яблука.   Наш лідер – патерн і лого Apple від iMahdi. Вся редакція вже в цих шпалерах:). Є версії для Apple Watch, iPhone, […]