"Amazon може незабаром представити новий додаток для Windows 10 Mobile"

Не так давно Amazon повідомила про припинення підтримки свого застосування для Windows Phone. Співробітники WinBeta зв’язалися з компанією і попросили прокоментувати рішення. Судячи з відповіді, не все так однозначно, і користувачі смартфонів Microsoft можуть сподіватися на подальшу підтримку. Команда Amazon з розробки додатків написала журналістам:

«Так як багато споживачів запитують покращений додаток Amazon для Windows Phone, ми повинні представити новий додаток. Будь ласка, будьте впевнені, що ми працюємо над новим додатком. Це займе якийсь час, але ми безумовно випустимо його скоро. У найближчі дні ми припинимо підтримку додатку, яким ви в даний час користуєтеся на Windows Phone – його вміст більше не буде оновлюватися, а доступ збережеться до 15 серпня 2016 року. Просимо вибачення, якщо ви розчаровані через це».

Щоб підтвердити цю інформацію, співробітники WinBeta звернулися за уточненням до іншої команди підтримки користувальницьких додатків Amazon, яка відповіла: «Ми вже працюємо над ним, і як тільки додаток буде готовий, ми безпосередньо проінформуємо вас по електронній пошті».

"https://iworm.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/1-224.jpg"

Ніяких деталей щодо нової програми немає, але відмова від підтримки існуючого може говорити про принципові зміни. Цілком логічно припустити, що Amazon працює над універсальним додатком, який буде підтримувати настільні ПК з Windows 10 і смартфони з Windows 10 Mobile.

До того ж співробітник Microsoft, який працює з великими клієнтами компанії, прокоментував заяву Amazon про припинення підтримки існуючого WP-додатку: зазвичай зникнення позицій в Windows Store означає, що розробники працюють над новим універсальним додатком. Це гарна новина, яка говорить про те, що впливові гравці ринку, принаймні деякі, поки не збираються відмовлятися від підтримки мобільної ОС Microsoft. Можливо, PayPal і Rovio теж вирішать випустити універсальні додатки для Windows 10?

Просто цікаво буде дізнатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як приховати повідомлення про оновлення ПЗ на Mac

Ви коли-небудь хотіли приховати настирливі повідомлення про оновлення програм на Mac? Декого вони дійсно можуть дратувати. Як приховати повідомлення про оновлення ПЗ Крок 1. Відкрийте Mac App Store, перейдіть в розділ оновлень. Крок 2. Виберіть необхідне оновлення, клацніть правою кнопкою миші. Крок 3. Натисніть Приховати оновлення. … Як відновити повідомлення про оновлення ПЗ на Mac Крок […]

как создавали первый iPhone

Не секрет, что при создании iPhone возникала масса интересных историй, о которых известно только приближенным к разработке смартфона людям. Но, несмотря на строгую секретность проектов, все же некоторые из этих историй стали достоянием общественности. Уже описывалась невероятная история о том, как прошлj первое презентование iPhone, и что приключилось за кулисами. Теперь появилась возможность узнать информацию […]

Microsoft Office для iOS став більш функцональним

Компанія Microsoft оновила програми з офісного пакета для iOS. Ключові зміни принесли користувачам топових пристроїв нові можливості. Власники iPhone 6S і iPhone 6S Plus тепер можуть здійснювати ряд корисних дій за допомогою технології 3D-Touch. Сильне натискання на іконку програми дозволить створити новий документ або відкрити один з останніх файлів. Усередині додатків діятиме стандартний предпросмотр посилань і вкладень. Володарі iPad Pro зі стилусом Apple Pencil зможуть додавати позначки поверх будь-яких документів у додатку. Варто […]