4

Apple готується продати свій мільярдний за рахунком iPhone, повідомляє мережевий ресурс Inquisitr. Це значне досягнення для будь-якого виробника гаджетів.

Прогноз заснований на аналізі діяльності компанії фахівцями Wall Street, а також на їх очікуваннях щодо корпоративної звітності Apple за третій квартал поточного фінансового року. Її публікація запланована на вівторок, 26 липня.

Згідно з даними джерела, Apple повідомить про продаж 40 млн смартфонів iPhone різних моделей за звітний період. Таким чином, загальне число даних пристроїв, реалізованих компанією з 2007 року, складе на кінець червня 987 млн. Більше половини всіх пристроїв були продані за останні два роки.

За підрахунками аналітиків, Apple в середньому продає близько 13 млн смартфонів на місяць. Це означає, що мільярдний iPhone може бути проданий з дня на день. «Microsoft мріяли поставити персональний комп’ютер на кожен стіл. Сьогодні смартфон – це комп’ютер в кожній кишені. Наша наступна мета – кожна людина на землі », – заявив аналітик мобільного ринку і партнер Andreessen Horowitz Бенедикт Еванс.

5

За даними Бюро перепису населення США, за станом на 1 січня 2016 року населення планети становило майже 7,3 млрд чоловік. Умовно кожен восьмий чоловік на планеті міг би мати смартфон виробництва Apple.

Обсяги продажів iPhone безперервно зростали протягом приблизно восьми років – з моменту появи цих пристроїв на ринку. Однак у другому кварталі фінансового року Apple вперше зафіксувала зниження обсягів реалізації фірмових смартфонів. За три місяці було продано близько 51,2 млн пристроїв.

Представники Apple раніше неодноразово заявляли про необхідність зменшити залежність від даної продукції. Глава компанії Тім Кук зазначав, що розраховує на підвищення попиту на планшетні комп’ютери iPad в майбутньому, а також на збільшення прибутку від різних сервісів, в тому числі музичного Apple Music.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вдосконалить систему автокорекції в iOS 10

Apple має намір поліпшити систему автоматичної корекції в iOS 10, щоб скоротити кількість помилок через автозаміни, повідомляє PhoneArena. Як зазначає видання, операційна система буде підкреслювати замінені слова синім кольором. В Apple впевнені, що створили кращу в світі мобільну програмну платформу. На жаль, у користувача таке відчуття пропадає, як тільки йому потрібно написати текст довжиною більше одного […]

Приложение «ВКонтакте» для iPhone и iPad получило обновление: добавлены рекламные сообщения

Согласно информации, которая была предоставлена IT-евангелистом «ВКонтакте», Альбертом Усмановым, 16 февраля текущего года социальная сеть «ВКонтакте» смогла запустить рекламу в мобильном приложении для устройств на базе iOS (iPhone и iPad). В ленте пользователя мобильная реклама будет в форме специального баннера. Для того, чтобы пользователь мог отличить рекламное сообщение от других новостей – в нижнем правом […]

Microsoft відмовилася від планів набрати мільярд пристроїв на Windows 10 до 2018 року

На минулорічній конференції Build корпорація Microsoft заявила, що до середини 2018 року загальна кількість пристроїв під управлінням всіх різновидів операційної системи Windows 10 буде налічувати мільярд одиниць. Однак тепер представник софтверного гіганта визнав, що даний план був занадто амбітний, і досягти зазначеної мети до призначеного терміну не вдасться. При цьому в усьому він звинуватив власні […]