Вчені з Лабораторії прикладної фізики Джона Хопкінса створили найміцнішу батарею в світі. Вона може витримати вогонь, будь-які хімічні склади, воду і навіть постріли.

Команда дослідників під керівництвом фізиків з Лабораторії прикладної фізики Джона Хопкінса (APL) протягом п’яти років розробляла літій-іонну батарею, яка стійка до будь-яких видів деформацій. Вчені намагалися її розрізати, зігнути, стріляти в неї і просочувати різними речовинами, але вона продовжувала працювати. Тепер дослідники зробили її ще й вогнетривкою.

Для виготовлення батареї використовували електроліт – хімічний склад, який розділяє позитивний і негативний заряд. Команда APL з’ясувала, що, збільшуючи концентрацію солей літію і змішуючи електроліт з полімером – матеріалом, що нагадує дуже м’який пластик, – вони можуть забезпечити роботу батареї в умовах, при яких вона раніше не працювала.

В ході кожного випробування батарея продовжувала працювати. Після того, як її спалили і відрізали обвуглену частину, вона працювала у нормальному режимі протягом 100 годин.

Команда APL вже веде переговори з виробниками, які, за їхніми словами, могли б інтегрувати новий хімічний склад і форм-фактор у вже існуючі літій-іонні виробництва. За його словами, батарея може з’явитися на ринку впродовж двох років.

Коментарі закриті.

Поділитися
Коментарів немає | 17.04.2015 04:59

Заряжай iPhone кошельком во всех смыслах

Во вселенной аксесуаров iPhine столько разнообразия, креатива и инноваций. Даже, если вы думаете, что видели всё, полистайте гаджеты для iPhone, вы найдете много удивительного. Там полно всяких приборов и приспособлений, которые будут не только примечательно выглядеть, но и прослужат вашему iPhone много лет, выполняя самые непредсказуемые задачи. Одним из таких аксессуаров является небольшой кошелёк с […]

Коментарів немає | 11.09.2016 14:29

Електронний браслет Pokemon Go Plus надійде в продаж на наступному тижні

Nintendo і Niantic Labs вирішили підігріти інтерес громадськості до гри з елементами доповненої реальності Pokemon Go, шалена популярність якої в світі починає потихеньку знижуватися. У цій нелегкій справі їм має допомогти пристрій під назвою Pokemon Go Plus, який, як повідомляється в прес-релізі, надійде в продаж 16 вересня за ціною $34,99. Pokemon Go Plus являє собою […]

Коментарів немає | 20.11.2016 08:29

Dashbot додасть штучний інтелект в «Жигулі»

На стартап-платформі Kickstarter з’явився цікавий проект, який додає штучний інтелект в будь-який автомобіль. Розробники стверджують, що вбудований в Dashbot мікрофон здатний почути власника в будь-якій дорожній ситуації. Гаджет може розрізняти перешкоди будь-якого роду. Навіть при гучній музиці. Девайс може читати вхідні повідомлення, так що немає необхідності їх переглядати самому. У «бота» вбудована функція GPS-навігатора. А […]