Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global.

Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами.

Передбачається, що Nexus буде п’ятимісним і зможе здійснювати польоти на швидкості до 241 км / год. Максимальна злітна маса складе 2,7 т, а корисна – до 450 кг. Регулярні польоти Nexus почнуться в 2021 році.

У новій версії, яка отримала назву Nexus 4EX і була представлена на CES 2020 року, компанія замінила шість вентиляторів чотирма – планується, що це дозволить зробити апарат більш енергоефективним.

Конвертоплан також отримав електродвигун замість гібридного – це пов’язано з тим, що в міських умовах, як вважають в Bell, дальність польоту не настільки критична. Планується, що нова версія апарату зможе виконувати польоти на відстань до 97 км.

Коментарі закриті.

Поділитися
Коментарів немає | 11.12.2016 11:26

eSPORTconf Ukraine 2017 – первая бизнес-конференция по вопросам киберспорта в Украине

22 февраля 2017 года международная ивент-компания «Смайл-Экспо» проведет отраслевое киберспортивное событие в Киеве – eSPORTconf Ukraine 2017. Киберспорт – молодая инвестиционная ниша для украинского рынка. Именно в 2017 году ожидается очередной финансовый подъем киберспортивных организаций в стране. Как не упустить возможность присоединиться к перспективной отрасли бизнеса? Чтобы ответить на этот вопрос, изучив текущее состояние рынка […]

Коментарів немає | 22.11.2016 14:29

Bixi дозволить управляти смарт-девайсами за допомогою жестів

У рекламних роликах і фільмах часто красуються технологією управління гаджетами за допомогою жестів. Досить провести рукою – і все працює. Ентузіасти представили Bixi – пристрій, що реалізує цю можливість в реальному житті. Пристрій виконаний у вигляді невеликої платформи, над якою користувач водить рукою. У першій ревізії буде доступно одночасне керування двома пристроями. Наприклад, можна перемикати […]

Коментарів немає | 09.02.2016 07:29

Гоночна аркада Go Rally вийшла ексклюзивно для Apple TV

Apple позиціонує Apple TV нового покоління в тому числі як ігрову платформу, але по-справжньому хороших ігор для неї поки вийшло не так багато. Гоночна аркада Go Rally від чеської студії Inputwish покликана виправити цю ситуацію. Вам буде запропоновано понад 100 трас і велика кількість машин, режим “кар’єри” і гонки на час, просте управління за допомогою […]